УЗД вагітності у Львові

У “Нікомед” для жінок є можливість проходити планові УЗД вагітності у Львові на Сихові на будь-яких термінах вагітності.

Пацієнткам доступне скринінгове дослідження І, ІІ, ІІІ триместрів вагітності – простий та надійний спосіб спостереження за ростом і розвитком плоду.

Прийом на УЗД по запису:

 • Понеділок-П’ятниця – з 8:00 по 20:00;
 • Субота – з 9:00 по 17:00;
 • Неділя – тільки по запису! за попередньою домовленістю. 

Ваші дзвінки приймаємо з 8:00 до 22:00 щодня! Телефонуйте +380976633788!

Зверніть увагу! У нас жінки також можуть пройти консультацію гінеколога, мамолога, ендокринолога. Вартість – 550 грн. 

Яка ціна УЗД вагітних у Львові?

Ціна УЗД вагітних у Львові на Сихові в центрі “Нікомед” надана у таблиці нижче:


Різновиди УЗД при вагітностіЦіна, грн
Сонографія плоду до 11 т. (ТА)550
Скринінг І, 11,6 – 13,6 тижнів (ТА)650
Скринінг ІІ триместр700
Скринінг ІІІ триместр650

Записатися на УЗД або консультацію гінеколога

Наші лікарі

  

В медичному центрі “Нікомед” Ви також можете пройти комплексні ультразвукові обстеження, УЗД молочних залоз та гінекологічне УЗД.

Коли варто робити і скільки разів можна робити УЗД плоду?

Майбутній мамі рекомендовано зробити 3-4 ультразвукові обстеження під час вагітності. Усі вагітні жінки переживають, чи не шкідливе УЗД плоду обстеження, чи не вплине воно на розвиток малюка і здоров’я вагітної?
Ультразвукова діагностика існує вже понад 50 років, і немає жодного доведення, що підтверджує шкідливість ультразвукових променів на плід або на вагітну. Але, попри це, не рекомендується проводити УЗД без належних причин. Особливо на ранніх термінах вагітності, коли формуються органи плоду (до 10-го тижня). УЗД слід проводити з певною метою за рекомендацією лікаря.
УЗД-діагностика визнається найбільш безпечним та інформативним методом обстеження здоров’я плоду під час вагітності.

Коли треба робити перше УЗД вагітності?

В усьому світі перше скринінгове УЗД вагітності роблять в 11-13 тижнів.

На ранніх термінах УЗД слід проводити тільки за строгими показниками. Таким як:

 • невідповідність розмірів матки передбачуваному терміну вагітності;
 • кров’янисті виділення при вагітності;
 • при штучному заплідненні (ЕКЗ) для уточнення розвитку ембріона.


Протягом усієї вагітності у світі узаконено три скринінгові дослідження:

 1. у 12 тижнів;
 2. у 22 тижні;
 3. та у 32 тижні.


При дослідженні в кожному періоді ставляться певні завдання:

 • 12 тижнів – виключаються хромосомні аномалії, уточнюється термін вагітності по плоду, відкидаються грубі вади розвитку;
 • 20-21 тиждень – розглядається анатомічна будова всіх органів і систем плоду. Відкидаються вади розвитку в 5 системах організму та найбільш важливих системах (це центральна нервова система і вади серцево-судинної системи). У цей термін добре вже візуалізуються анатомічні структури.
 • На 32-й тиждень під час УЗД визначається насамперед передлегла частина плоду, виключається затримка розвитку та вади розвитку плоду. На пізніх термінах вагітності більшість уваги слід приділити допплерівському дослідженню плоду. При допплері визначається та характеризується кровоплин в судинах плоду та матері.

Все ще не знаєте де зробити УЗД при вагітності у Львові? – тоді звертайтесь в “Нікомед” на Сихові. Запис онлайн або за телефоном ☎ +38 (097) 66-33-788!

Відгуки наших пацієнтів

Людмила Гордей, 01.07.21. 
Гарний чистий кабінет. Є дитяча зона, щоб дитині було зручно очікувати свій час. Лікар, що проводив узд спокійний, привітний. Все сподобалось. Дитині подарували кульку за візит.


Олеся Кіс, 23.12.2021. 
Була на узд і не можу не залишити відгук. Тільки позитивний. Дуже хороший лікар, все розповість все покаже. Пішла з хорошим настроєм, супер клініка. Однозначно рекомендую.


Анастасія, 26.10.16. 
Завжди ходила на УЗД (гінекологія) до жінок, а тут записалася і виявляється дивиться чоловік!!! Спершу дуже некомфортно себе відчувала, бо якось непривично, але потім привиклося і навіть сподобалось! Нічого в цьому страшного немає. Дякую лікарю Морозу Миколі Івановичу за “зміну стереотипів”. Хороший лікар! (Відгук взятий з інтернет-порталу м. Львів tvoemisto.tv).


Більше відгуків

Call Now Button