УЗД суглобів у Львові

УЗД суглобів — процедура, яка часто використовується під час лікування захворювань опорно-рухового апарату. Вона особливо важлива для спортсменів і людей, які виконують важку фізичну роботу, хоча показання до неї можуть бути в кожного пацієнта, незалежно від віку і способу життя. 

Коли потрібне УЗД суглобів?

Найчастіше до клініки звертаються з приводу больових відчуттів, які супроводжуються обмеженням рухомості кінцівок. УЗД суглобів у Львові також призначають у наступних випадках:

 • при наявності хронічних захворювань;
 • після травм, що впливають на сухожилля й зв’язки;
 • в разі припухлості м’яких тканин кінцівок;
 • при автоімунних захворюваннях;
 • при надмірній вазі тіла, що викликає дискомфорт пацієнта. 

УЗД суглобів також може призначатися лікарем в рамках обраної ним програми терапії. Таке обстеження дозволяє оцінити динаміку стана пацієнта та ефективність лікування

Показання до УЗД суглобів

 1. Бурсит.
 2. Артрит і артроз
 3. Подагра.
 4. Синовіт і тендиніт. 
 5. Переломи, вивихи, розтягнення та інші травми. 
 6. Підозри на утворення кіст і пухлин. 
 7. Вроджені дефекти. 
 8. Гематоми й абсцеси. 
 9. Грижі. 

Спортсмени найчастіше звертаються по УЗД колінного суглоба у Львові. Зазвичай його патології пов’язані не з травмами й захворюваннями, а з інтенсивними фізичними навантаженнями, які призводять до зносу хрящової тканини

Протипоказання до УЗД суглобів

Процедура абсолютно безпечна, адже вона не передбачає хірургічного втручання чи іншого серйозного впливу на організм. Лікар може проводити УЗД кульшових суглобів у дітей і дорослих, не обмежуючи час обстеження й кількість оглядів — це жодним чином не впливає на здоров’я пацієнта. 

Єдиним протипоказанням є відкриті рани, опіки й інші пошкодження тканин. Крім того, жінкам в будь-якому триместрі вагітності варто спочатку проконсультуватися з лікарем. Це мінімізує ризики й допоможе обрати правильну програму терапії в разі виявлення хвороби.

Ціни на процедури

Різновиди УЗД суглобівЦіна, грн
Плечового650
Кульшового650
Ліктьового650
Променево-зап’ясткового650
Колінного650
Гомілкостопного650
Два суміжних суглоби800

Як підготуватися до ультразвукового дослідження суглобів?

У більшості випадків УЗД коліна та інших анатомічних ділянок опорно-рухового апарату не вимагає специфічної підготовки. В разі лікування серйозних захворювань суглобів за 3–4 дні до обстеження варто припинити ін’єкційне лікування, яке може порушити картину патології й дати невірну інформацію. 

Як відбувається УЗД суглобів?

Величезна перевага процедури полягає в тому, що вона не пов’язана з жодним дискомфортом для пацієнта. Людина лягає на спеціальну кушетку. Під час УЗД суглобів лікар наносить на шкіру спеціальний гель і прикладає до неї датчик. Для отримання повної інформації спеціаліст може попросити людину здійснювати певні рухи

Лікар підбирає необхідний датчик для УЗД суглобів залежно від показань. Для діагностики хронічних запалень, розширення судин і обмеження рухомості кінцівок можуть знадобитися апарати з різними характеристиками. Тому дуже велике значення буде мати попередня консультація. 

Ультразвукова діагностика суглобів: переваги нашого медцентру

Клініка Нікомед надає широкий спектр діагностичних послуг. Ви можете звернутися до нас по УЗД кульшових суглобів у Львові, а також по обстеження органів травлення, дихання, ендокринної системи й інших. Медичний центр також надає наступні переваги:

 1. Сучасне обладнання й методи діагностики, що дозволяють виявляти складні захворювання суглобів
 2. Високу кваліфікацію лікарів, які мають великий досвід роботи й регулярно проходять додаткове навчання. 
 3. Зручні умови для огляду плечових, гомілкових і кульшових суглобів, ліктів і колін, стопи та інших ділянок тіла. 
 4. Зручний запис онлайн і за телефоном +38 (097) 66-33-788, без довгого очікування в чергах. 
 5. Можливість отримання консультації лікаря на території клініки. 

Поширені питання про УЗД суглобів

Що показує УЗД суглобів?

Стан хрящової й з’єднувальної тканини, кількість рідини та наявність структурних змін. УЗД гомілково-ступневого суглоба й інших ділянок також допомагає виявити грижі, пухлини, кісти, гематоми та наслідки травм. 

Що показує УЗД колінного суглоба?

Лікар отримує інформацію про розмір хрящів, вен і з’єднувальних тканин, їх структуру, а також кількість і якість синовіальної рідини. УЗД суглобів також показує наявність новоутворень і вільних тіл, що свідчать про серйозні патології.

Коли треба робити УЗД кульшових суглобів?

Найчастіше до лікаря звертаються при болях у верхній частині ноги й обмеженнях рухомості, які не проходять з часом. Окрім того, симптомами захворювання можуть бути скрипи й клацання під час руху, підвищення температури та судоми. 

Де у Львові можна зробити УЗД суглобів?

Клініка Нікомед пропонує широкий спектр діагностичних процедур. Щоб звернутися по УЗД плечового суглоба чи іншу послугу, ви можете залишити заявку онлайн чи зателефонувати за номером +38 (097) 66-33-788. Адреса медичного центру — м. Львів, вул. Тернопільська, 21Д. 

Основні симптоми захворювання суглобів

Найчастіше все починається з болю під час рухів, потім він може ставати постійним. Обмежується рухомість кінцівок, виникають запальні процеси, підвищується температура. В разі виникнення новоутворень можуть змінюватися форма й розмір суглоба. 

Відгуки наших пацієнтів

Lilia Bilousova, 04.02.2022.
Дуже уважний та хороший лікар який поводив ультразвукову діагностику. Дякуємо.

Олеся Кіс, 23.12.2021. 
Була на узд і не можу не залишити відгук. Тільки позитивний. Дуже хороший лікар, все розповість все покаже. Пішла з хорошим настроєм, супер клініка. Однозначно рекомендую.

Більше відгуків


Записатися на прийом

Call Now Button