УЗД слинних залоз

Якщо ви відчуваєте дискомфорт при дотику до обличчя, сухість ротової порожнини та набрякання тканин в ділянці щелепи, вам варто знайти клініку, яка проводить УЗД слинних залоз у Львові. Ця процедура допомагає виявляти складні патології, які неможливо діагностувати іншим способом. 

Коли необхідно пройти УЗД слинних залоз?

Основні симптоми описані вище — це набряки, дискомфорт та сухість слизової оболонки рота. В занедбаних випадках можуть розвиватися гострі запальні процеси, що супроводжуються больовими відчуттями, підвищенням температури тіла та загальним відчуттям слабкості. 

Якщо пацієнт своєчасно не отримує лікування, в місці запалення утворюються гнійні абсцеси. Заживаючи, вони лишають ущільнення та деформують навколишні тканини. Це може призводити до дисфункції ураженого органу та значного погіршення якості життя. 

Що виявляє УЗД слинних залоз?

Найчастіше зустрічаються інфекційні захворювання вірусного чи бактеріального походження. Вони потребують терапії антибіотиками та іншими специфічними препаратами. Окрім того, велику роль в лікуванні грає підтримка імунної системи організму. УЗД щелепно-лицевої ділянки також може виявляти:

 • запалення лімфатичних вузлів;
 • камені в слинних протоках;
 • пухлини — доброякісні та онкологічні;
 • кісти

Підготовка до УЗД слинних залоз

Ультразвуковий метод дослідження вважається найзручнішим і найбезпечнішим. Діагностика слинних залоз не потребує специфічної підготовки.  Сама процедура триває 10–15 хвилин. Лікар наносить на шкіру спеціальний контактний гель і прикладає до неї датчик.

Наші лікарі
Moroz M Ua1 3  Nikolaeva O.i.

Вартість УЗД щелепно-лицевої ділянки

Щоб дізнатися точну вартість УЗД слинних залоз, варто перейти у розділ «Ціни» або зателефонувати  в кол-центр за номером +380976633788 , де Вам нададуть всю необхідну інформацію. Звернувшись в медичний центр «Нікомед» у Львові, ви отримаєте наступні переваги:

 • широкий спектр діагностичних послуг;
 • швидку інтерпретацію результатів;
 • доступ до новітнього обладнання, що дозволяє проводити діагностику максимально швидко, ефективно та комфортно;
 • ввічливе обслуговування, наявність зони очікування для дорослих та дітей в приміщенні медичного центру.
 • зручний доїзд з будь-якої точки Львова  та з хорошою транспортною розв’язкою (ближній центр міста, Новий Львів);
 • доступний паркінг.
 • Адреса: м. Львів, вул.Тернопільська,21Д (вхід з головної дороги).
 • Телефони для запису: +380976633788, щоденно з 08.00-22.00.
 • Всі послуги проводяться дипломованими спеціалістами.
 • Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №82 від 19.01.2021.

Відгуки наших пацієнтів

Біла Руслана, 03.02.2022. 
Рекомендую даний медичний заклад, проходила комплексне УЗД обстеження у лікаря Мороз Миколи Івановича, кваліфікований і приємний. Адміністратор дуже приємна жіночка. Доброзичлива атмосфера. Дякую!
Ukrainian Lady, 24.01.2022. 
Мороз Микола Іванович – лікар УЗД. Інтуїтивно хотіла потрапити саме до нього і не помилилась). Якщо Вам потрібна УЗД – навіть не роздумуйте. ЛЮДЯНИЙ, компетентний, уважний… Щиро бажаю міцного здоров’я, благополуччя і ще більше розвиватись у своїй ​сфері. І ще раз щиро дякую Вам, Микола Іванович!

Марія Олександрівна, 15.03.18.

Коли люди звертаються до лікувальних закладів – переважно у них вже є більші чи менші проблеми зі здоров’ям. І дуже багато залежить від того, як твою проблему “зустрінуть” спеціалісти. Важливо не налякати вже стривоженого пацієнта, а навпаки – показати йому шлях до вирішення цієї ситуації. Маю різні проблеми зі здоров’ям, тому зверталася до поліклінік та лікарень як державної так і приватної форм власності. Окрема подяка лікарю УЗД Ніколаєвій О.І. яка не тільки вчасно побачила біду, а й підказала до яких спеціалістів треба звернутися для подальшого лікування. (Відгук взятий з інтернет-порталу м. Львів tvoemisto.tv).

Більше відгуків

Записатися на прийом

Call Now Button