УЗД щитовидної залози

УЗД щитовидної залози у Львові проводиться за призначенням лікаря-ендокринолога. Це важлива процедура, яка дозволяє виявляти причини гормональних порушень, здатних впливати на всі органи в тілі людини. 

Коли потрібно робити УЗД щитовидки?

Симптоми патологій можуть бути дуже різноманітними й нечіткими. Саме тому дуже важливо звертатися до ендокринолога, який призначить УЗД щитоподібної залози при наступних проблемах:

 • відчутті стиснення шиї й верхньої частини грудей;
 • наявності «зобу» — явно вираженого збільшення органу;
 • почутті задухи, важкості ковтання;
 • постійному нервовому напруженні без причин;
 • різких змінах емоційного стану;
 • випадінні волосся;
 • різких змінах ваги тіла;
 • зменшенні потенції у чоловіків, порушеннях менструального циклу у жінок;
 • збільшенні розміру молочних залоз і навколишніх лімфатичних вузлів. 

Що виявляє ультразвукова діагностика щитовидної залози?

Процедура дозволяє спеціалісту побачити розмір, форму й структуру органу. УЗД щитоподібної залози також часто поєднують з еластографією. Ця інноваційна методика ультразвукової діагностики допомагає оцінити щільність тканин. Вона ефективно виявляє вузли, пухлини, кісти та інші новоутворення. 

Важливо розуміти, що поставити остаточний діагноз має право тільки кваліфікований лікар. Причиною патологій, виявлених під час обстеження щитовидної залози, можуть бути інфекції, вроджені аномалії, дефіцит йоду чи нестача певних гормонів. Відповідно до цієї інформації підбирається оптимальна схема лікування

Підготовка до УЗД щитовидної залози

Ультразвукова діагностика — сучасний безпечний метод обстеження, що майже не має обмежень й протипоказань. Тому УЗД щитовидної залози у Львові проводять без специфічної підготовки. Пацієнт може не обмежувати себе в їжі та напоях. Йому рекомендують тільки відмовитись від алкоголю, нікотину й кофеїну в день проведення процедури. 

Від ультразвукової діагностики захворювань щитоподібної залози варто відмовитись тільки в одному випадку. При наявності ран, виразок та інших пошкоджень шкірного покриву гель може викликати додаткове подразнення. Тому при відсутності екстрених показань до обстеження процедуру відкладають до остаточного загоєння. 

Ще один нюанс — діагностика під час вагітності. Щоб мінімізувати ризики для виношування плоду, жінкам варто попередньо проконсультуватися з лікарем незалежно від триместру. 

Як проходить процедура УЗД?

Перевірка щитовидної залози триває від 15 до 30 хвилин. Пацієнт лежить на медичній кушетці. Лікар наносить на шкіру в області шиї та грудей спеціальний провідний гель, який покращує отримання сигналу й зменшує кількість перешкод. При обстеженні на патології щитовидної залози можуть використовуватися різні датчики. Однак будь-яке обладнання не викликає дискомфорту — процедура дуже зручна й безпечна. 

Яка ціна на УЗД щитовидної залози у Львові?

Точна вартість буде залежати від показань, рекомендацій лікаря, анатомічних особливостей пацієнта та інших нюансів. Щоб дізнатися ціни на УЗД щитовидної залози, запишіться на консультацію до клініки Нікомед. Спеціаліст докладніше розкаже про обстеження й підготовку до нього.

Різновиди УЗД щитовидної залозиЦіна, грн
Щитовидна залоза550
Щитовидна залоза + еластографія600
УЗД щитовидної залози для дітей до 12 р.Ціна, грн
Щитовидна залоза440

Записатися на УЗД щитовидної залози


Наші лікарі УЗД

Moroz M.i.

Nikolaeva O.i.

В медичному центрі “Нікомед” Ви також можете пройти комплексні ультразвукові обстеження, УЗД по гінекології, УЗД органів черевної порожнини та ін.

Переваги проведення УЗД щитоподібної залози в медичному центрі Nikomed

Наша клініка пропонує широкий спектр діагностичних послуг. Звернувшись до нас, ви можете записатися на УЗД щитоподібної залози, жовчного міхура, судин та інших частин організму. Це дозволяє отримати комплексну інформацію про стан здоров’я людини. 

Медичний центр Nikomed також надає своїм клієнтам наступні переваги:

 1. Високу кваліфікацію лікарів, які пройшли відповідну підготовку й мають великий досвід роботи за фахом. 
 2. Комфортні умови приймання пацієнтів, ввічливе обслуговування, наявність кімнати очікування для людей, що супроводжують клієнтів. 
 3. Сучасне обладнання, яке дозволяє проводити складні обстеження й виявляти захворювання на ранніх стадіях;
 4. Можливість консультації лікарів різних спеціальностей на території клініки, без зайвих витрат часу. 
 5. Зручний запис на прийом онлайн чи за телефоном, без очікування в чергах. 

Поширені питання про УЗД щитоподібної залози

Що видно на УЗД щитовидки?

Перш за все, лікар може побачити форму, розмір і структуру органу. При застосуванні спеціального датчика для еластографії вдається виявити вузли, пухлини, кісти та інші новоутворення. 

Скільки часу триває УЗД щитовидки?

Зазвичай процедура займає 15 хвилин. Якщо спеціаліст виявляє певні патології, йому знадобиться додатковий час для їх обстеження. Ще 10–15 хвилин необхідно для формування результатів, які передаються лікарю. 

Де у Львові можна зробити УЗД щитовидки?

Медичний центр Нікомед пропонує широкий спектр діагностичних послуг. Щоб записатися на УЗД щитовидки у Львові, ви можете залишити заявку на сайті чи зателефонувати за номером +38 (097) 66-33-788. Клініка знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Тернопільська, 21Д. 

Відгуки наших пацієнтів

Біла Руслана, 03.02.2022. 
Рекомендую даний медичний заклад, проходила комплексне УЗД обстеження у лікаря Мороз Миколи Івановича, кваліфікований і приємний. Адміністратор дуже приємна жіночка. Доброзичлива атмосфера. Дякую!

Kateryna Serohina, 04.12.2021.
Задоволені візитом до клініки. Вчасно, чисто, комфортно. Робила узд серця та органів собі та дітям у доктора Миколи Мороза не перший раз. Приємний, виважений у спілкуванні, розумний та кваліфікований як спеціаліст. Рекомендую! 1f642

Марія Олександрівна,15.03.18.

Коли люди звертаються до лікувальних закладів – переважно у них вже є більші чи менші проблеми зі здоров’ям. І дуже багато залежить від того, як твою проблему “зустрінуть” спеціалісти. Важливо не налякати вже стривоженого пацієнта, а навпаки – показати йому шлях до вирішення цієї ситуації. Маю різні проблеми зі здоров’ям, тому зверталася до поліклінік та лікарень як державної так і приватної форм власності. Окрема подяка лікарю УЗД Ніколаєвій О.І. яка не тільки вчасно побачила біду, а й підказала до яких спеціалістів треба звернутися для подальшого лікування. (Відгук взятий з інтернет-порталу м. Львів tvoemisto.tv).

Більше відгуків


Call Now Button