УЗД сечового міхура

Сечовий міхур — орган сечовидільної системи, що розташований у передній частині порожнини малого тазу. Сечовий міхур побудований із м’язової тканини. Основною функцією сечового міхура є накопичення та виведення сечі із організму.

Особливості дослідження ультразвукового дослідження сечового міхура. Як проводиться УЗД сечового міхура

Для УЗД сечовивідних шляхів відсутні протипокази, дослідження проводять з профілактичною метою і є необхідною у таких випадках:

 • при порушеннях процесу сечовипускання/часте сечовипускання;
 •  дискомфорт при сечовипусканні (біль, різі, печіння);
 • присутні клінічні симптоми та лабораторні обстеження, котрі вказують на порушення роботи органу чи наявність каменів у сечовому міхурі;
 • болі у надлобковій ділянці;
 • кров’янисті виділення з сечею;
 • при запальному процесі: клінічні симптоми хронічного/гострого циститу (запалення сечового міхура), хронічного пієлонефриту (запалення нирок);
 • симптоми які вказують на можливість наявності міхурово – сечовідного рефлюксу;
 • у разі травми;
 • при підозрі чи наявності новоутворень (поліпи, конкременти, злоякісні новоутворення)  сечового міхура;
 • спостереження динаміки розвитку патологічного процесу у жовчному міхурі під-час або після проведення лікування.

Вартість послуг УЗД сечового міхура

Різновиди УЗД сечового міхураЦіна, грн
УЗД нирок і сечового міхура, сечовивідних шляхів550


Раді повідомити, що в нас діють знижки для проходження обстежень груп від 5-ти осіб! Детальніше тут.

Наші лікарі
Moroz M Ua1 3  Nikolaeva O.i.

Підготовка до УЗД сечового міхура

Ультразвукове обстеження сечового міхура проводиться при наповненому сечовому міхурі. Для наповнення сечового міхура використовують два методи. Перший: за 40 хв -1 годину до обстеження випити 600-800 мл будь-якої негазованої рідини (вода, чай, морс, компот та ін.) і утриматися від походу в туалет. Другий – утримання від сечовипускання протягом 4-6 годин.

В ідеалі пацієнт на момент проведення УЗД повинен відчувати яскраво виражені позиви до сечовипускання. При сильному позиві, якщо вже неможливості терпіти, допустимо трохи спорожнити міхур для зняття напруги. Після цього треба повторно випити трохи рідини, щоб знову наповнити сечовий міхур до моменту обстеження.

Ультразвукове дослідження є діагностичним методом, зовсім не шкідливим для пацієнта (можна робити безліч раз, найкращий і найточніший для спостереження динаміки лікування) і взагалі не спричинює болю. Пацієнт отримує результати діагностики одразу після обстеження.

Як відбувається процедура УЗД сечового міхура?

Під час проведення діагностики пацієнт лежить на спині, лікар ультразвукової діагностики наносить гель і за допомогою спеціального датчика проводить обстеження. Пацієнт може відчути невеликий дискомфорт, через тиск ультразвукового датчика на наповнений орган. Після першого узд огляду лікар попросить піти в туалет та спорожнити сечовий міхур. Після сечовипускання пацієнта повторно огляне лікар, це необхідно для повної діагностичної картини. Загальний час проведення узд: 10-15 хв.

У медичному центрі “Нікомед” обстеження проводять на апараті експертного класу Siemens ACUSON S3000. 

Захворювання та стани, які виявляє УЗД сечового міхура:

Де пройти УЗД сечового міхура у Львові ?

Якщо у Вас є необхідність перевірити та зробити УЗД сечовивідних шляхів, обирайте медичний центр «Нікомед» у Львові. В нас є ряд переваг:

 • сучасна апаратура експертного класу;
 • висококваліфіковані лікарі з щоденним багаторічним досвідом в ультразвуковій діагностиці (Ви отримаєте якісне обстеження, що є запорукою правильно встановленого діагнозу, а отже і ефективного лікування;
 • швидке отримання результатів. Вам не доведеться чекати в багатолюдній черзі, оскільки обстеження проводиться по запису, одразу після проведення дослідження, Ви отримаєте його результати;
 • висока якість надання послуг та бездоганний сервіс. Робота клініки організована таким чином, щоб пацієнт почував себе максимально комфортно та захищено.
 • помірні ціни;
 • зручний доїзд з будь-якої точки Львова  та з хорошою транспортною розв’язкою (ближній центр міста, Новий Львів);
 • доступний паркінг.
 • Адреса: м. Львів, вул.Тернопільська,21Д (вхід з головної дороги).
 • Телефони для запису: +380976633788, щоденно з 08.00-22.00.


Всі послуги проводяться дипломованими спеціалістами.

Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №82 від 19.01.2021.

Відгуки наших пацієнтів

Біла Руслана, 03.02.2022. 
Рекомендую даний медичний заклад, проходила комплексне УЗД обстеження у лікаря Мороз Миколи Івановича, кваліфікований і приємний. Адміністратор дуже приємна жіночка. Доброзичлива атмосфера. Дякую!

Ukrainian Lady, 24.01.2022.
Мороз Микола Іванович – лікар УЗД. Інтуїтивно хотіла потрапити саме до нього і не помилилась). Якщо Вам потрібна УЗД – навіть не роздумуйте. ЛЮДЯНИЙ, компетентний, уважний… Щиро бажаю міцного здоров’я, благополуччя і ще більше розвиватись у своїй ​сфері. І ще раз щиро дякую Вам, Микола Іванович!

Марія Олександрівна, 15.03.18.

Коли люди звертаються до лікувальних закладів – переважно у них вже є більші чи менші проблеми зі здоров’ям. І дуже багато залежить від того, як твою проблему “зустрінуть” спеціалісти. Важливо не налякати вже стривоженого пацієнта, а навпаки – показати йому шлях до вирішення цієї ситуації. Маю різні проблеми зі здоров’ям, тому зверталася до поліклінік та лікарень як державної так і приватної форм власності. Окрема подяка лікарю УЗД Ніколаєвій О.І. яка не тільки вчасно побачила біду, а й підказала до яких спеціалістів треба звернутися для подальшого лікування. (Відгук взятий з інтернет-порталу м. Львів tvoemisto.tv).

Більше відгуків


Записатися на прийом

Call Now Button