УЗД вагітності у Львові

У медичному центрі “Нікомед” для жінок є можливість проходити планові УЗД вагітних у Львові на Сихові на будь-яких термінах вагітності.

Пацієнткам доступне скринінгове дослідження І, ІІ, ІІІ триместрів вагітності – простий та надійний спосіб спостереження за ростом і розвитком плоду.

Прийом на УЗД по запису:

 • Понеділок-П’ятниця – з 8:00 по 20:00;
 • Субота – з 9:00 по 17:00;
 • Неділя та позаробочий час – тільки по запису за попередньою домовленістю!

Ваші дзвінки приймаємо з 8:00 до 22:00 щодня! Телефонуйте +380976633788!

Зверніть увагу! У нас жінки також можуть пройти консультацію гінеколога, мамолога, ендокринолога. Вартість – 600 грн. 

УВАГА! Ми працюємо незалежно від відключення світла – ми забезпечені власним генератором!

Яка ціна УЗД вагітності у Львові?

Ціна УЗД вагітності у Львові на Сихові в центрі “Нікомед” надана у таблиці нижче:


Різновиди УЗД при вагітностіЦіна, грн
Сонографія плоду до 11 т. (ТА)680
Скринінг І, 11,6 – 13,6 тижнів (ТА)800
Скринінг ІІ триместр900
Скринінг ІІІ триместр800

Записатися на УЗД або консультацію гінеколога

Наші лікарі

Moroz M.i.

Nikolaeva O.i.

В медичному центрі “Нікомед” Ви також можете пройти комплексні ультразвукові обстеження, УЗД молочних залоз та гінекологічне УЗД.

Коли варто робити та скільки разів можна робити УЗД плоду?

Майбутній мамі рекомендовано зробити 3-4 ультразвукові обстеження під час вагітності. Усі вагітні жінки переживають, чи не шкідливе УЗД плоду обстеження, чи не вплине воно на розвиток малюка і здоров’я вагітної?
Ультразвукова діагностика існує вже понад 50 років, і немає жодного доведення, що підтверджує шкідливість ультразвукових променів на плід або на вагітну. Але, попри це, не рекомендується проводити УЗД без належних причин. Особливо на ранніх термінах вагітності, коли формуються органи плоду (до 10-го тижня). УЗД слід проводити з певною метою за рекомендацією лікаря.
УЗД-діагностика визнається найбільш безпечним та інформативним методом обстеження здоров’я плоду під час вагітності.

Які захворювання виявляє планова УЗ-діагностика для вагітних

 • Завмерла вагітність. 
 • Виявлення вад розвитку на ранніх термінах. 
 • Патології кровообігу в плаценті, маткових артеріях та основних судинах плода.
 • Надлишок або нестача амніотичних вод (багатоводдя чи маловоддя).
 • Відставання в розвитку плоду.

Коли треба робити перше УЗД вагітності?

Планові УЗД під час вагітності проводять тричі:

 1. 11,6-13,6 тижнів (I триместр);
 2. 18-20 тижнів (II триместр);
 3. 30-32 тиждень (III триместр).


При дослідженні в кожному періоді ставляться певні завдання:

 • УЗД при вагітності на ранніх термінах дозволяє визначити наявність маткової або позаматкової вагітності, рухової активності плода, ЧСС, кількість ембріонів у матці, діагностика вад розвитку плода, виявлення об’єктивних ознак загрози переривання вагітності та стану органів репродуктивної системи, уточнюється термін вагітності по плоду.
 • 18-20 тиждень – розглядається анатомічна будова всіх органів і систем плоду. Відкидаються вади розвитку в 5 системах організму та найбільш важливих системах (це центральна нервова система і вади серцево-судинної системи). У цей термін добре вже візуалізуються анатомічні структури.
 • На 28-32-й тиждень під час УЗД визначається насамперед передлегла частина плоду, виключається затримка розвитку та вади розвитку плоду. На пізніх термінах вагітності приділяється увага доплеровському дослідженню судин плоду та матері, оцінюється наявність обвиття пуповини, ступінь дозрівання плаценти, оцінка родових шляхів перед пологами тощо. На основі чого лікарем приймається рішення про спосіб пологів.

Як правильно підготуватися до планового проведення УЗ-дослідження у центрі Нікомед?

Абдомінальне УЗД на терміні вагітності до 11 тижнів має проводитися на наповнений сечовий міхур. За годину до обстеження перед процедурою фахівці «Нікомед» можуть порекомендувати випити близько 1 л води для кращої візуалізації плоду. При потребі проводиться вагінальне УЗД.

З першого триместру вагітності УЗД проводиться без попереднього вживання рідини, тобто на порожній сечовий міхур.

Процедура відбувається таким чином: пацієнтка оголяє живіт і лягає на канапу. Лікар наносить на шкіру живота вагітної спеціальний гель і прикладає датчик. Сучасний пристрій перетворює ультразвукові хвилі на зображення, завдяки чому фахівець може оцінити стан майбутньої мами та плоду. Процедура триває 30–40 хвилин.  

Позапланова УЗ-діагностика: чому вона призначається

Позапланові УЗД плоду у Львові проводяться тільки за призначенням гінеколога. Лікар може порекомендувати додаткове дослідження у таких випадках: якщо вагітна скаржиться на регулярні больові відчуття у нижній частині живота, кров’янисті виділення або відсутність поштовхів з боку плоду.

Чому варто звернутися в клініку «Нікомед»

Все ще не знаєте де зробити УЗД при вагітності у Львові? – тоді звертайтесь в “Нікомед” на Сихові. Запис онлайн або за телефоном ☎ +38 (097) 66-33-788!

Що наша клініка пропонує своїм пацієнтам:

 1. Сучасне ультразвукове діагностичне обладнання експертного класу Siemens Acuson S3000. 
 2. Детальна характеристика результатів проведеного дослідження, а також відповідний експертний висновок.
 3. Лікарі «Нікомед» — фахівці з великим професійним досвідом у своїй галузі, що регулярно проходять курси підвищення кваліфікації у найвидатніших медичних закладах.
 4. Під час УЗ-дослідження вас може супроводжувати близька людина. 
 5. Гнучкий графік запису на УЗД вагітних у Львові. Обирайте зручний для себе час відвідування без жодних черг.


Відгуки наших пацієнтів

Людмила Гордей, 01.07.21. 
Гарний чистий кабінет. Є дитяча зона, щоб дитині було зручно очікувати свій час. Лікар, що проводив узд спокійний, привітний. Все сподобалось. Дитині подарували кульку за візит.


Олеся Кіс, 23.12.2021. 
Була на узд і не можу не залишити відгук. Тільки позитивний. Дуже хороший лікар, все розповість все покаже. Пішла з хорошим настроєм, супер клініка. Однозначно рекомендую.


Анастасія, 26.10.16. 
Завжди ходила на УЗД (гінекологія) до жінок, а тут записалася і виявляється дивиться чоловік!!! Спершу дуже некомфортно себе відчувала, бо якось непривично, але потім привиклося і навіть сподобалось! Нічого в цьому страшного немає. Дякую лікарю Морозу Миколі Івановичу за “зміну стереотипів”. Хороший лікар! (Відгук взятий з інтернет-порталу м. Львів tvoemisto.tv).


Більше відгуків

Call Now Button