УЗД по гінекології

Скерування на УЗД по гінекології у Львові може дати лікар-гінеколог, а також пацієнтка сама може звернутися на діагностику в разі прояві різноманітних хворобливих симптомів. Якщо є потреба прости такий вид УЗД з дівчинкою до 12 років, то у нас діє знижка 20%.

Прийом на УЗД по запису:

  • Понеділок-П’ятниця – з 8:00 по 20:00;
  • Субота – з 9:00 по 17:00;
  • Неділя та позаробочий час – тільки по запису за попередньою домовленістю!

Ваші дзвінки приймаємо з 8:00 до 22:00 щодня! Телефонуйте +380976633788!

Також в “Нікомед” жінки можуть записатися на консультацію гінеколога, мамолога, ендокринолога. Вартість – 700 грн. 

УВАГА! Ми працюємо незалежно від відключення світла – ми забезпечені власним генератором!

Які ціни на гінекологічне УЗД у Львові?

Ціни на гінекологічне УЗД у Львові в центрі “Нікомед” представлені у таблиці:


Різновиди УЗД по гінекологіїЦіна, грн
Матка, придатки ендовагінальним датчиком (TV)700
Матка, придатки (трансабдомінально на повний сечовий міхур) (TA)680
Фолікулометрія (2-3 візити)900

Записатися на УЗД по гінекології або консультацію гінеколога


Раді повідомити, що в нас діють знижки для проходження обстежень груп від 5-ти осіб! Детальніше тут

Наші лікарі
Moroz M Ua1 3  Nikolaeva O.i.

В медичному центрі “Нікомед” Ви також можете пройти комплексні ультразвукові обстеження, УЗД при вагітності, УЗД молочних залоз.


Яке УЗД жіночих статевих органів можна зробити у Львові?

Пацієнтки у нас мають змогу зробити УЗД жіночих статевих органів у Львові, під час якого лікар отримує зображення внутрішньої будови органів репродуктивної системи жінки за допомогою ультразвукових хвиль. 

Обстеження є абсолютно безпечне для здоров’я, швидке, безболісне та просте у виконанні.

Розрізняють два види гінекологічного УЗД:

1) Трансабдомінальний огляд (через передню черевну стінку) із використанням абдомінального датчика. При виборі такого виду узд необхідною умовою проведення діагностики є наповнений сечовий міхур (перед обстеженням потрібно випити 0,5-1 л води або соку).

2) Трансвагінальний огляд із використанням вагінального датчика. Цей вид не потребує додаткової підготовки жінки. Лікар УЗД визначає форму, структуру і розмір органів, наявність новоутворень або запалення. Трансвагінальний вид УЗД більш інформативний та точніший, ніж УЗД тих же органів, що проводиться через черевну стінку, його найчастіше використовують під час гінекологічної діагностики. 

Оптимальний час для проведення гінекологічного УЗД у Львові – це 5-10 день менструального циклу (1-й день – це початок менструації), або 3-5 днів після менструації. Обстеження зазвичай займає 15-20 хвилин. Ще деякий час лікарю потрібно для розшифровки та оформлення висновку.

Тривалість процедури УЗД по гінекології – до 30 хв. 

Фолікулометрія як вид УЗД органів малого тазу у Львові

Цей вид УЗД органів малого тазу у Львові включає в себе кілька трансвагінальних обстежень протягом місяця в різні дні менструального циклу, для визначення процесу проходження овуляції при плануванні вагітності. Перше УЗД потрібно проводити на 7-9 день менструального циклу.

Які протипоказання для проведення УЗД по гінекології?

Основне протипоказання до проведення УЗД по гінекології – порушення цілісності шкірних покривів у місцях, де лікар буде водити датчиком, наприклад, опік, виразка, відкрита рана. Інших протипоказань до процедуру немає. Її можна проходити під час вагітності, лактації, дітям, людям похилого віку без обмежень.

Відгуки наших пацієнтів

Біла Руслана, 03.02.2022. 
Рекомендую даний медичний заклад, проходила комплексне УЗД обстеження у лікаря Мороз Миколи Івановича, кваліфікований і приємний. Адміністратор дуже приємна жіночка. Доброзичлива атмосфера. Дякую!

Ukrainian Lady, 24.01.2022. 
Мороз Микола Іванович – лікар УЗД. Інтуїтивно хотіла потрапити саме до нього і не помилилась). Якщо Вам потрібна УЗД – навіть не роздумуйте. ЛЮДЯНИЙ, компетентний, уважний… Щиро бажаю міцного здоров’я, благополуччя і ще більше розвиватись у своїй ​сфері. І ще раз щиро дякую Вам, Микола Іванович!

Марія Олександрівна, 15.03.18.

Коли люди звертаються до лікувальних закладів – переважно у них вже є більші чи менші проблеми зі здоров’ям. І дуже багато залежить від того, як твою проблему “зустрінуть” спеціалісти. Важливо не налякати вже стривоженого пацієнта, а навпаки – показати йому шлях до вирішення цієї ситуації. Маю різні проблеми зі здоров’ям, тому зверталася до поліклінік та лікарень як державної так і приватної форм власності. Окрема подяка лікарю УЗД Ніколаєвій О.І. яка не тільки вчасно побачила біду, а й підказала до яких спеціалістів треба звернутися для подальшого лікування. (Відгук взятий з інтернет-порталу м. Львів tvoemisto.tv).

Більше відгуків

Call Now Button