УЗД органів малого тазу

УЗД органів малого тазу у Львові — популярна діагностична процедура. Вона застосовується не тільки в рамках терапії, але й у профілактичних цілях. З її допомогою можна виявити небезпечні захворювання на ранніх стадіях, щоб підібрати оптимальну схему лікування. 

Коли призначають процедуру?

Лікарі рекомендують жінкам та чоловікам репродуктивного віку проходити обстеження щонайменше один раз у два роки. Після 40 років його проводять кожен рік, а після 55 років бажано скоротити проміжок часу між візитами до 6 місяців. 

Однак УЗД органів малого тазу можуть призначати і за наступними показаннями:

 • ниючий біль чи відчуття тяжіння внизу живота;
 • неприємні відчуття при сечовипусканні, часті позиви;
 • кровотечі та патологічні виділення з репродуктивних органів;
 • підозри на новоутворення будь-якого характеру;
 • безпліддя та інші дисфункції;
 • підбір контрацептивів;
 • у жінок — плановий огляд під час вагітності, після пологів, після аборту;
 • у чоловіків — збільшення простати та імпотенція. 


Що може показати УЗД органів малого тазу?

Ультразвукове обстеження дозволяє оцінити розмір та структуру органів репродуктивної системи та сечовипускання. Регулярний контроль допомагає своєчасно діагностувати новоутворення — в тому числі доброякісні пухлини, кісти та онкологічні захворювання. Завдяки цьому лікар може підібрати найбільш безпечні та ефективні методи лікування, мінімізувавши шкоду для здоров’я пацієнта. 

УЗД органів малого тазу у жінок дозволяє виявляти патології матки, яєчників та придатків. Процедура може показати розростання ендометрію чи вродженні дефекти, що загрожують передчасним перериванням вагітності. Ще один привід для обстеження — контроль виходу яйцеклітини з яєчника та утворення жовтого тіла. Це дозволяє завчасно оцінити ймовірність успішного запліднення та ризики під час виношування плоду. 

Процедуру для чоловіків призначають, щоб діагностувати простатит, аденому та патології сечового міхура. Це найбільш безпечний та зручний спосіб оцінки репродуктивного здоров’я. 

Наші лікарі
Moroz M Ua1 3  Nikolaeva O.i.

Як проводиться процедура?

Плановий огляд зазвичай проводиться трансабдомінально — датчик прикладається до передньої черевної стінки. Це дозволяє лікарю отримати загальну картину, виміряти розміри органів та виявити більшість новоутворень. 

Однак для дослідження порожнини матки чи виявлення структурних порушень цього недостатньо. Для точної діагностики захворювань жіночих статевих органів використовують трансвагінальне УЗД — датчик вводять в піхву. Таке дослідження пов’язане з певним дискомфортом, однак воно цілком безпечне та безболісне. 

У чоловіків уточнювальне УЗД органів малого тазу проводиться трансректально — через пряму кишку. Це дозволяє максимально наблизити датчик до передміхурової залози та отримати найповнішу діагностичну інформацію. 

Підготовка до УЗД органів малого тазу

Перш за все, треба визначити оптимальний час для проведення діагностики. Якщо у чоловіків з цим проблем немає, то жінкам треба уважно підходити до підготовки. Краще за все звертатися до лікаря у фазу проліферації, тобто на 5–7 день менструального циклу. Це дає можливість оцінити як загальну будову органів, так і структуру матки. При підозрі на безпліддя чи патологічний перебіг вагітності можна проводити огляд кілька разів поспіль — після закінчення менструації та в кожну фазу. 

УЗД через передню стінку потребує максимального наповнення сечового міхура — як у жінок, так і у чоловіків. Якщо дослідження проводиться трансвагінально або трансректально, перед обстеженням треба випорожнити міхур. 

Ціни на УЗД органів малого тазу

Вартість процедури визначається показаннями та методом дослідження. Ціна УЗД малого тазу —вказана на сайті в розділі «Ціни», або за телефоном  +380976633788. Адміністратор кол-центру надасть Вам всю необхідну інформацію — в тому числі про терміни обстеження та підготовку до нього. 

Переваги УЗД органів малого тазу  у Львові в медцентрі Нікомед

Ми надаємо своїм клієнтам тільки якісні медичні діагностичні послуги. Звертаючись до нас, ви отримуєте наступні переваги:

 • широкий спектр ультразвукових досліджень — для дітей і дорослих, жінок і чоловіків;
 • можливість запису на консультацію до педіатра, терапевта, гінеколога та інших лікарів;
 • швидке отримання результатів аналізів та інтерпретацію медичної інформації;
 • доступ до новітнього обладнання, що дозволяє проводити діагностику максимально швидко, ефективно та комфортно;
 • ввічливе обслуговування, наявність зони очікування для дорослих та дітей в приміщенні медичного центру.
 • зручний доїзд з будь-якої точки Львова  та з хорошою транспортною розв’язкою (ближній центр міста, Новий Львів);
 • доступний паркінг.


Адреса: м. Львів, вул.Тернопільська,21Д (вхід з головної дороги).

Телефони для запису: +380976633788, щоденно з 08.00-22.00.

Всі послуги проводяться дипломованими спеціалістами.

Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №82 від 19.01.2021.

Відгуки наших пацієнтів

Біла Руслана, 03.02.2022. 
Рекомендую даний медичний заклад, проходила комплексне УЗД обстеження у лікаря Мороз Миколи Івановича, кваліфікований і приємний. Адміністратор дуже приємна жіночка. Доброзичлива атмосфера. Дякую!

Ukrainian Lady, 24.01.2022. 
Мороз Микола Іванович – лікар УЗД. Інтуїтивно хотіла потрапити саме до нього і не помилилась). Якщо Вам потрібна УЗД – навіть не роздумуйте. ЛЮДЯНИЙ, компетентний, уважний… Щиро бажаю міцного здоров’я, благополуччя і ще більше розвиватись у своїй ​сфері. І ще раз щиро дякую Вам, Микола Іванович!

Марія Олександрівна, 15.03.18.

Коли люди звертаються до лікувальних закладів – переважно у них вже є більші чи менші проблеми зі здоров’ям. І дуже багато залежить від того, як твою проблему “зустрінуть” спеціалісти. Важливо не налякати вже стривоженого пацієнта, а навпаки – показати йому шлях до вирішення цієї ситуації. Маю різні проблеми зі здоров’ям, тому зверталася до поліклінік та лікарень як державної так і приватної форм власності. Окрема подяка лікарю УЗД Ніколаєвій О.І. яка не тільки вчасно побачила біду, а й підказала до яких спеціалістів треба звернутися для подальшого лікування. (Відгук взятий з інтернет-порталу м. Львів tvoemisto.tv).

Більше відгуків


Записатися на прийом

Call Now Button