УЗД внутрішніх органів у Львові

УЗД внутрішніх органів у Львові — одна з найбільш розповсюджених діагностичних процедур. Вона дозволяє виявити серйозні хвороби на ранніх стадіях, вчасно почавши лікування. З її допомогою вдається діагностувати запалення, гіпертрофію певних органів, а також небезпечні новоутворення. 

Коли потрібне УЗД черевної порожнини?

Ультразвукове дослідження призначають при підозрі на патології відповідних систем організму. Наприклад, УЗД шлунку й кишечника найчастіше проводиться при розладах травлення. Ця діагностична процедура дозволяє обстежувати наступні органи:

 • печінку;
 • жовчний міхур;
 • підшлункову залозу;
 • селезінку;
 • нирки.


УЗД черевної порожнини часто поєднують з трансабдомінальним обстеженням органів статевої та сечовивідної системи. Це сечовий міхур, простата в чоловіків, матка та яєчники у жінок. Для проведення подібного дослідження може знадобитися додаткова підготовка. УЗД органів черевної порожнини у Львові також можуть об’єднувати з діагностикою щитоподібної залози, молочних залоз чи легень. Це дозволяє отримати комплексну інформацію про стан здоров’я людини.  

Показання для УЗД внутрішніх органів

Дослідження призначає лікар відповідної спеціалізації — гастроентеролог, гінеколог, уролог, ендокринолог тощо. Огляд проводять при наступних симптомах захворювання:

 • нудоті та блюванні;
 • гіркоті та неприємному запаху з рота, болю в правій частині живота — підозра на жовчнокам’яну хворобу;
 • проблемах з травленням, болю в нижній абдомінальній області — призначається УЗД підшлункової залози;
 • ускладненому та болісному сечовипусканні, проблемах з репродуктивною функцією;
 • зростанні тиску й температури, болю в нижній частині спини тощо. 


УЗД внутрішніх органів дитини або дорослого також може проводитись в рамках профілактичного скринінгу. Такий комплекс обстеження дозволяє оцінювати стан здоров’я пацієнта й своєчасно виявляти патологічні зміни. Крім того, вагітним показана регулярна сонографія плоду — безпечний спосіб оцінки його розвитку. 

Як підготуватись до проведення УЗД внутрішніх органів?

Список підготовчих процедур може змінюватися залежно від того, які органи підлягають обстеженню. Тому перед проведенням УЗД шлунку у Львові вам варто проконсультуватися зі спеціалістом клініки.  

Ультразвукова діагностика органів травлення вимагає дотримання спеціальної дієти. Легку їжу з мінімальним вмістом жиру й цукру вживають маленькими порціями за 3–4 години. Тривалість підготовки — до 4–5 днів залежно від показань. За 12 годин до обстеження забороняється їсти, пити, жувати гумку тощо. 

Для проведення УЗД сечового міхура й органів малого таза через черевну порожнину потрібно випити 0.5-1 літра води за годину до процедури. Варто також повідомити лікарю про вживання будь-яких лікарських засобів і біологічно активних добавок. 

Як проходить процедура УЗД внутрішніх органів?

Цей метод абсолютно безпечний і безболісний — він не пов’язаний з ризиками або неприємними відчуттями. Під час УЗД кишківника, сечового міхура, підшлункової залози або інших органів спеціаліст наносить спеціальний гель на живіт. Датчик прикладається до шкіри — ви можете відчувати лише легкий тиск. Процедура дослідження кожного органу триває декілька хвилин. Пацієнт одразу отримує результати — їх розшифровує лікар відповідної спеціальності, який ставить діагноз і призначає лікування

Яка ціна на УЗД внутрішніх органів?

Вартість обстеження буде залежати від того, які органи потребують діагностики. Окрім того, на ціну УЗД внутрішніх органів впливають показання, обраний метод дослідження, тип обладнання й інші фактори. Щоб дізнатися точну вартість послуги, запишіться на консультацію до спеціаліста. Він також розкаже, як правильно підготовитись до процедури, щоб підвищити її ефективність

УЗД внутрішніх органівЦіна, грн
Печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка + нирки800
Печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка650
Печінка і жовчевий міхур550
Печінка + еластографія600
Жовчевий міхур з навантаженням600
УЗД одного органа або структури (селезінка, жовчевий та ін.)500
УЗД органів черевної порожнини з жовчогінним сніданком850
УЗД органів черевної порожнини, нирок та простати (трансабдомінально)950


УЗД внутрішніх органів – для дітей до 12 років -20%Ціна, грн
Печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка + нирки640
Печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка480
Печінка і жовчевий міхур440
Печінка + еластографія400
Жовчевий міхур з навантаженням400
УЗД одного органа або структури (селезінка, жовчевий та ін.)400

Записатися на УЗД або консультацію

Чи має ультразвукове дослідження протипоказання?

Обстеження такого типу можна виконувати майже у будь-яких станах. Але є певні обмеження, про які варто знати пацієнтам. Проведення УЗД протипоказане в наступних випадках:

 • після іригоскопії та гастроскопії;
 • під час менструацій у жінок;
 • після ендоскопічних та рентгеноконтрастних процедур.

Важливо повідомити лікарю про всі медичні обстеження, які проводились протягом останнього місяця. Це допоможе підібрати оптимальний спосіб діагностики. 

Переваги проведення ультразвукового дослідження внутрішніх органів в Nikomed

Наша клініка пропонує клієнтам:

 1. Послуги висококваліфікованих лікарів з великим практичним стажем роботи. 
 2. Широкий спектр послуг — проводимо обстеження органів травлення, дихання, сечовивідної, ендокринної та репродуктивної системи.
 3. Всі переваги сучасного обладнання провідних виробників. 
 4. Зручний запис на УЗД внутрішніх органів у Львові — ви обираєте зручний для вас час. 
 5. Можливість організації консультацій лікарів — терапевта, гінеколога, педіатра та інших. 

Поширені питання про ультразвукову діагностику внутрішніх органів

Що таке УЗД внутрішніх органів?

Це сучасний, безпечний та ефективний метод медичної діагностики. Він підходить для обстеження підшлункової залози, нирок, жовчного міхура, простати, матки та інших органів черевної порожнини. 

Що показує ультразвукова діагностика внутрішніх органів?

Обстеження дозволяє оцінити розмір органів. З його допомогою виявляють такі патології, як запалення, структурні зміни, гіпертрофію та новоутворення. 

Які хвороби допомагає виявити процедура УЗД внутрішніх органів?

Найчастіше мова йде про холецистит, пієлонефрит і панкреатит. Процедура також дозволяє виявляти цистит, простатит, ендометрит та інші захворювання.

Скільки часу займає УЗД внутрішніх органів?

Діагностика одного органу триває кілька хвилин. Загальна тривалість процедури залежить від її складності, показань та широти обстеження. 

Де зробити ЕХО внутрішніх органів у Львові?

Ви можете записатися в клініку Нікомед, залишивши заявку онлайн або зателефонувавши за номером +380976633788. Медичний центр знаходиться у Львові за адресою: вулиця Тернопільська, 21Д. 

Наші лікарі

Moroz M Ua1 3

Nikolaeva O.i.

В медичному центрі “Нікомед” Ви також можете пройти комплексні ультразвукові обстеження, УЗД жіночих статевих органів та ехокардіографію.

Відгуки наших пацієнтів

Roma S, 01.02.2022.
НАЙКРАЩИЙ медичний кабінет у Львові!!! Персонал ввічливий, вихований та уважний до своїх пацієнтів. Дуже чисто, охайно, є дитяча зона, навіть акваріум із цукерками. По нашому прохання медсестра п. Марія виміряла нам тиск стільки разів, скільки ми просили. Бронювання я зробила вчора після 20.00, а сьогодні о 8.00 нам робили уже УЗД. Потім у цей же день нам робили УЗД о 12.30. Тобто ми отримали 3 УЗД за 1 день, щиро вдячні за таке розуміння, турботу та гарне обслуговування. Бажаємо Вам процвітання та багато клієнтів.

Mariana Vladyka, 13.01.2022.
Дуже ввічливий, уважний та професійний підхід лікаря Мороза М.І . Діагностику УЗД кабінету щиро рекомендую )

Олеся Кіс, 23.12.2021. 
Була на узд і не можу не залишити відгук. Тільки позитивний. Дуже хороший лікар, все розповість все покаже. Пішла з хорошим настроєм, супер клініка. Однозначно рекомендую.

Call Now Button