УЗД нирок

В теперішній час ультразвукова діагностика стала однією із головних складових обстеження пацієнтів з різними патологіями, в тому числі і нирок. УЗД нирок (Львів, Нікомед) проводять в якості діагностики захворювання нирок і в більшості випадків має вирішальне значення в постановці заключного діагнозу. При ультразвуковій діагностиці захворювань нирок дуже важливим є оцінка стану кровотоку, оскільки, належне кровопостачання ниркової паренхіми є одним з найважливіших факторів, які гарантують нормальне функціонування нирок. Для оцінки кровопостачання нирки в медичному центрі “Нікомед” проводиться доплерографія судин нирок. Показання до проведення узд нирок

УЗД нирок у Львові проводять з метою профілактики, для моніторингу динаміки перебігу захворювання і контролю ефективності методики лікування, а також при появі симптомів:

 • біль в попереку чи в ділянці нирок;
 • хворобливе, в малій кількості або утруднене сечовипускання;
 • зміна кольору або запах сечі, сеча з домішками крові;
 • підвищений або знижений артеріальний тиск (в сукупності з іншими симптомами);
 • часті набряки.

Діагностичний метод не має протипоказань, він не завдає шкоди здоров’ю жінки чи плода, може застосовуватися на будь-яких термінах під час вагітності.

Що показує УЗД нирок

При проведенні УЗД нирок можна виявити різні аномалії: відсутність або подвоєння нирок, опущення, зрощення нирок, порушення розвитку мискової системи, розширення верхніх сечових шляхів або їх закупорка та ін. При бажанні пацієнта, лікарі діагности можуть провести діагностику УЗД нирок і наднирників, УЗД сечовивідної системи. УЗД наднирників дозволяє виявити різні запальні процеси, гіперплазію наднирників, кісти та інші новоутворення.

Захворювання і стани, які виявляє ультразвукова діагностика нирок і надниркових залоз:

 • пієлонефрит, цистит, ниркова коліка, онкологічні захворювання;
 • ознаки запалення;
 • патології паренхіми нирки;
 • камені в нирках;
 • патології сечового міхура;
 • простатит;
 • сечокам’яна хвороба;
 • оцінка стану надниркових залоз при ендокринних захворюваннях;
 • оцінка динаміки хронічних захворювань або ефективності лікування;оцінка ниркових артерій при гіпертонії;
 • профілактичний огляд.

При хронічних захворюваннях сечостатевої системи необхідні регулярні   огляди нефролога і уролога, включаючи узд нирок.

Ультразвукове дослідження є діагностичним методом, зовсім не шкідливим для пацієнта (можна робити безліч раз, найкращий і найточніший метод для спостереження змін у динаміці) і взагалі не спричинює болю. Пацієнт отримує результати діагностики нирок одразу після обстеження.

Які ціни на УЗД нирок у Львові?

Різновиди УЗД нирокЦіна, грнЦіна для дітей до 12 років (знижка 20%)
Нирки500400
Нирки, наднирники550440
Нирки, сечовий міхур550440
Нирки, сечовий міхур, наднирники650520
Нирки, сечовий міхур, простата (ТR)650
Нирки, сечовий міхур, простата (ТА)600

Раді повідомити, що в нас діють знижки для проходження обстежень груп від 5-ти осіб! Детальніше тут.

Наші лікарі
Moroz M Ua1 3Nikolaeva O.i.

Як підготуватися до УЗД нирок

Підготовка до УЗД нирок і доплерографії судин полягає в зниженні метеоризму кишечника, який перешкоджає нормальній візуалізації судин і відділів нирки.

УЗД судин нирок, підготовка:

 • дотримуватись дієти, за кілька днів до дослідження потрібно виключити з раціону продукти, які викликають підвищене газоутворення в кишечнику (бобові, капуста, хліб і кондитерські вироби та ін.);
 • прийом ентеросорбуючих препаратів (Еспумізан, активоване вугілля);
 • доплерографія судин нирок проводитися натще, останній прийом їжі повинен бути за 4-6 годин до початку дослідження).

Як відбувається процедура УЗД нирок

Під час обстеження пацієнт лягає на кушетку (на бік і  на живіт), лікар ультразвукової діагностики наносить гель і за допомогою спеціального датчика проводить діагностику.

Обстеження не спричиняє больових чи неприємних відчуттів, триває УЗД нирок ( і наднирників) 15-20 хв.

У медичному центрі “Нікомед” обстеження проводять на апараті експертного класу Siemens ACUSON S3000. 

Переваги ультразвукової діагностики в медцентрі Нікомед

Якщо у Вас є необхідність перевірити та зробити УЗД нирок у Львові, обирайте медичний центр «Нікомед». В нас є ряд переваг:

 • сучасна апаратура експертного класу;
 • висококваліфіковані лікарі з щоденним багаторічним досвідом в ультразвуковій діагностиці (Ви отримаєте якісне обстеження, що є запорукою правильно встановленого діагнозу, а отже і ефективного лікування;
 • швидке отримання результатів. Вам не доведеться чекати в багатолюдній черзі, оскільки обстеження проводиться по запису, одразу після проведення дослідження, Ви отримаєте його результати;
 • висока якість надання послуг та бездоганний сервіс. Робота клініки організована таким чином, щоб пацієнт почував себе максимально комфортно та захищено.
 • помірні ціни;
 • зручний доїзд з будь-якої точки Львова  та з хорошою транспортною розв’язкою (ближній центр міста, Новий Львів);
 • доступний паркінг.

Адреса: м. Львів, вул.Тернопільська,21Д (вхід з головної дороги).

Телефони для запису: +380976633788, щоденно з 08.00-22.00.

Всі послуги проводяться дипломованими спеціалістами.

Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №82 від 19.01.2021.

Відгуки наших пацієнтів

Біла Руслана, 03.02.2022. 
Рекомендую даний медичний заклад, проходила комплексне УЗД обстеження у лікаря Мороз Миколи Івановича, кваліфікований і приємний. Адміністратор дуже приємна жіночка. Доброзичлива атмосфера. Дякую!
Ukrainian Lady, 24.01.2022.
Мороз Микола Іванович – лікар УЗД. Інтуїтивно хотіла потрапити саме до нього і не помилилась). Якщо Вам потрібна УЗД – навіть не роздумуйте. ЛЮДЯНИЙ, компетентний, уважний… Щиро бажаю міцного здоров’я, благополуччя і ще більше розвиватись у своїй ​сфері. І ще раз щиро дякую Вам, Микола Іванович!

Марія Олександрівна, 15.03.18.

Коли люди звертаються до лікувальних закладів – переважно у них вже є більші чи менші проблеми зі здоров’ям. І дуже багато залежить від того, як твою проблему “зустрінуть” спеціалісти. Важливо не налякати вже стривоженого пацієнта, а навпаки – показати йому шлях до вирішення цієї ситуації. Маю різні проблеми зі здоров’ям, тому зверталася до поліклінік та лікарень як державної так і приватної форм власності. Окрема подяка лікарю УЗД Ніколаєвій О.І. яка не тільки вчасно побачила біду, а й підказала до яких спеціалістів треба звернутися для подальшого лікування. (Відгук взятий з інтернет-порталу м. Львів tvoemisto.tv).

Більше відгуків

Записатися на прийом

Call Now Button