УЗД нирок

В теперішній час ультразвукова діагностика стала однією із головних складових обстеження пацієнтів з різними патологіями, в тому числі і нирок. УЗД нирок (Львів, Нікомед) проводять в якості діагностики захворювання нирок і в більшості випадків має вирішальне значення в постановці заключного діагнозу. При ультразвуковій діагностиці захворювань нирок дуже важливим є оцінка стану кровотоку, оскільки, належне кровопостачання ниркової паренхіми є одним з найважливіших факторів, які гарантують нормальне функціонування нирок. Для оцінки кровопостачання нирки в медичному центрі “Нікомед” проводиться доплерографія судин нирок. Показання до проведення узд нирок

УЗД нирок у Львові проводять з метою профілактики, для моніторингу динаміки перебігу захворювання і контролю ефективності методики лікування, а також при появі симптомів:

 • біль в попереку чи в ділянці нирок;
 • хворобливе, в малій кількості або утруднене сечовипускання;
 • зміна кольору або запах сечі, сеча з домішками крові;
 • підвищений або знижений артеріальний тиск (в сукупності з іншими симптомами);
 • часті набряки.

Діагностичний метод не має протипоказань, він не завдає шкоди здоров’ю жінки чи плода, може застосовуватися на будь-яких термінах під час вагітності.

Що показує УЗД нирок

При проведенні УЗД нирок можна виявити різні аномалії: відсутність або подвоєння нирок, опущення, зрощення нирок, порушення розвитку мискової системи, розширення верхніх сечових шляхів або їх закупорка та ін. При бажанні пацієнта, лікарі діагности можуть провести діагностику УЗД нирок і наднирників, УЗД сечовивідної системи. УЗД наднирників дозволяє виявити різні запальні процеси, гіперплазію наднирників, кісти та інші новоутворення.

Захворювання і стани, які виявляє ультразвукова діагностика нирок і надниркових залоз:

 • пієлонефрит, цистит, ниркова коліка, онкологічні захворювання;
 • ознаки запалення;
 • патології паренхіми нирки;
 • камені в нирках;
 • патології сечового міхура;
 • простатит;
 • сечокам’яна хвороба;
 • оцінка стану надниркових залоз при ендокринних захворюваннях;
 • оцінка динаміки хронічних захворювань або ефективності лікування;оцінка ниркових артерій при гіпертонії;
 • профілактичний огляд.

При хронічних захворюваннях сечостатевої системи необхідні регулярні   огляди нефролога і уролога, включаючи узд нирок.

Ультразвукове дослідження є діагностичним методом, зовсім не шкідливим для пацієнта (можна робити безліч раз, найкращий і найточніший метод для спостереження змін у динаміці) і взагалі не спричинює болю. Пацієнт отримує результати діагностики нирок одразу після обстеження.

Які ціни на УЗД нирок у Львові?

Різновиди УЗД нирок Ціна, грн Ціна для дітей до 12 років (знижка 20%)
Нирки 400 320
Нирки, наднирники 450 360
Нирки, сечовий міхур 450 360
Нирки, сечовий міхур, наднирники 600
Нирки, сечовий міхур, простата (ТR) 550
Нирки, сечовий міхур, простата (ТА) 500

Раді повідомити, що в нас діють знижки для проходження обстежень груп від 5-ти осіб! Детальніше тут.

Наші лікарі
Moroz M Ua1 3Nikolaeva O.i.

Як підготуватися до УЗД нирок

Підготовка до УЗД нирок і доплерографії судин полягає в зниженні метеоризму кишечника, який перешкоджає нормальній візуалізації судин і відділів нирки.

УЗД судин нирок, підготовка:

 • дотримуватись дієти, за кілька днів до дослідження потрібно виключити з раціону продукти, які викликають підвищене газоутворення в кишечнику (бобові, капуста, хліб і кондитерські вироби та ін.);
 • прийом ентеросорбуючих препаратів (Еспумізан, активоване вугілля);
 • доплерографія судин нирок проводитися натще, останній прийом їжі повинен бути за 4-6 годин до початку дослідження).

Як відбувається процедура УЗД нирок

Під час обстеження пацієнт лягає на кушетку (на бік і  на живіт), лікар ультразвукової діагностики наносить гель і за допомогою спеціального датчика проводить діагностику.

Обстеження не спричиняє больових чи неприємних відчуттів, триває УЗД нирок ( і наднирників) 15-20 хв.

У медичному центрі “Нікомед” обстеження проводять на апараті експертного класу Siemens ACUSON S3000. 

Переваги ультразвукової діагностики в медцентрі Нікомед

Якщо у Вас є необхідність перевірити та зробити УЗД нирок у Львові, обирайте медичний центр «Нікомед». В нас є ряд переваг:

 • сучасна апаратура експертного класу;
 • висококваліфіковані лікарі з щоденним багаторічним досвідом в ультразвуковій діагностиці (Ви отримаєте якісне обстеження, що є запорукою правильно встановленого діагнозу, а отже і ефективного лікування;
 • швидке отримання результатів. Вам не доведеться чекати в багатолюдній черзі, оскільки обстеження проводиться по запису, одразу після проведення дослідження, Ви отримаєте його результати;
 • висока якість надання послуг та бездоганний сервіс. Робота клініки організована таким чином, щоб пацієнт почував себе максимально комфортно та захищено.
 • помірні ціни;
 • зручний доїзд з будь-якої точки Львова  та з хорошою транспортною розв’язкою (ближній центр міста, Новий Львів);
 • доступний паркінг.

Адреса: м. Львів, вул.Тернопільська,21Д (вхід з головної дороги).

Телефони для запису: +380976633788, щоденно з 08.00-22.00.

Всі послуги проводяться дипломованими спеціалістами.

Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №82 від 19.01.2021.

Відгуки наших пацієнтів

Біла Руслана, 03.02.2022. 
Рекомендую даний медичний заклад, проходила комплексне УЗД обстеження у лікаря Мороз Миколи Івановича, кваліфікований і приємний. Адміністратор дуже приємна жіночка. Доброзичлива атмосфера. Дякую!
Ukrainian Lady, 24.01.2022.
Мороз Микола Іванович – лікар УЗД. Інтуїтивно хотіла потрапити саме до нього і не помилилась). Якщо Вам потрібна УЗД – навіть не роздумуйте. ЛЮДЯНИЙ, компетентний, уважний… Щиро бажаю міцного здоров’я, благополуччя і ще більше розвиватись у своїй ​сфері. І ще раз щиро дякую Вам, Микола Іванович!

Марія Олександрівна, 15.03.18.

Коли люди звертаються до лікувальних закладів – переважно у них вже є більші чи менші проблеми зі здоров’ям. І дуже багато залежить від того, як твою проблему “зустрінуть” спеціалісти. Важливо не налякати вже стривоженого пацієнта, а навпаки – показати йому шлях до вирішення цієї ситуації. Маю різні проблеми зі здоров’ям, тому зверталася до поліклінік та лікарень як державної так і приватної форм власності. Окрема подяка лікарю УЗД Ніколаєвій О.І. яка не тільки вчасно побачила біду, а й підказала до яких спеціалістів треба звернутися для подальшого лікування. (Відгук взятий з інтернет-порталу м. Львів tvoemisto.tv).

Більше відгуків

Записатися на прийом

Call Now Button