УЗД калитки

УЗД калитки у Львові проводиться за наявності підозри на патологію чоловічих репродуктивних органів. Своєчасна діагностика дозволяє діагностувати захворювання, здатні призвести до безпліддя та інших тяжких наслідків. 

Коли потрібно робити УЗД калитки?

На відміну від огляду передміхурової залози, таке обстеження не входить до стандартної програми скринінгу. Його призначають тільки за потреби, яка може бути спричинена:

 • орхітом та епідидимітомзапальними процесами в самому яєчку та його придатку;
 • варикоцеле — розширенням вен сім’яного канатика, що призводить до порушення кровообігу;
 • гідроцеле — накопичення рідини в області калитки;
 • крипторхізмом — неопущенням яєчок, що зустрічається у дітей та підлітків;
 • грижами різного походження;
 • підозрою на появу новоутворень.

УЗД мошонки призначають і для постановки діагнозу в разі захворювання статевих органів. Такі патології супроводжуються болями в нижній частині тіла — гострими чи тягнучими. До їх симптомів також належать порушення сечовипускання, часті позиви, виділення з уретри та загальний дискомфорт, що підсилюється при довгому сидінні. 

Підготовка до УЗД калитки

Специфічних вимог до проведення процедури не існує. Однак пацієнту не бажано носити тісний одяг напередодні огляду. Окрім того, рекомендується слідкувати за гігієною статевих органів, використовуючи безпечні засоби догляду з нейтральними хімічними властивостями. Це зробить обстеження більш комфортним як для вас, так і для лікаря. 

Як проходить УЗД калитки?

Дослідження віднімає мінімум часу і не приносить пацієнту жодного дискомфорту. Під час УЗД яєчок йому треба роздягнутися та лягти на кушетку для дослідження, дотримуючись рекомендацій лікаря. Залежно від характеру патології, огляд може проводитись в положенні на спині або на боку. На шкіру наноситься невелика кількість контактного гелю, до якого прикладається датчик. 

В разі виявлення структурних змін спеціаліст може провести доплерографію обстежуваного органу. Вона дає інформацію про кровообіг та дозволяє виявляти приховані патології, які не можна побачити в інших випадках. 

Якщо у лікаря виникає підозра на захворювання інших органів репродуктивної та сечовивідної системи, він може направити пацієнта на обстеження простати. Найкращі результати дає трансректальна діагностика. Датчик вводять в пряму кишку на кілька сантиметрів, щоб максимально наблизити його до органу та отримати чітке деталізоване зображення. 

Наші лікарі
Moroz M Ua1 3  Nikolaeva O.i.

Вартість послуг УЗД калитки

Щоб дізнатися про ціни на діагностичні процедури в медичному центрі «Нікомед», варто перейти у розділ «Ціни» або записатися за телефоном +380976633788. Адміністратор  розповість, як саме відбувається обстеження, які результати воно дає та якої підготовки потребує. Звертаючись до нас, ви отримуєте наступні переваги:

 • широкий спектр послуг у сфері ультразвукового дослідження;
 • доступ до сучасного обладнання для ефективної діагностики;
 • швидку інтерпретацію результатів обстеження та лабораторних аналізів;
 • доступ до новітнього обладнання, що дозволяє проводити діагностику максимально швидко, ефективно та комфортно;
 • ввічливе обслуговування, наявність зони очікування для дорослих та дітей в приміщенні медичного центру.
 • зручний доїзд з будь-якої точки Львова  та з хорошою транспортною розв’язкою (ближній центр міста, Новий Львів);
 • доступний паркінг.
 • Адреса: м. Львів, вул.Тернопільська,21Д (вхід з головної дороги).
 • Телефони для запису: +380976633788, щоденно з 08.00-22.00.
 • Всі послуги проводяться дипломованими спеціалістами.
 • Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №82 від 19.01.2021.

Відгуки наших пацієнтів

Roma S, 01.02.2022.
НАЙКРАЩИЙ медичний кабінет у Львові!!! Персонал ввічливий, вихований та уважний до своїх пацієнтів. Дуже чисто, охайно, є дитяча зона, навіть акваріум із цукерками. По нашому прохання медсестра п. Марія виміряла нам тиск стільки разів, скільки ми просили. Бронювання я зробила вчора після 20.00, а сьогодні о 8.00 нам робили уже УЗД. Потім у цей же день нам робили УЗД о 12.30. Тобто ми отримали 3 УЗД за 1 день, щиро вдячні за таке розуміння, турботу та гарне обслуговування. Бажаємо Вам процвітання та багато клієнтів.
Володимир, 08.02.2018.

Хочу висловити велику подяку лікарю УЗД О. І. Ніколаєвій. Більше тижня страждав від болю в черевній порожнині та метеоризму. Раніше був у іншій клініці у центрі міста, а результату ніякого. Списали на дискінезію жовчовивідних шляхів та дисбактеріоз. Дивним було те, що згодом виявили підвищення рівня ліпази у крові, а в попередніх результатах УЗД було написано, що “підшлункова залоза нормальних розмірів, візуалізується частково”. Знайомі порадили звернутися до Вас. Лікар Ніколаєва не лише “візуалізувала” мою підшлункову залозу, а й виявила запальний процес, детально роз’яснила у чому саме полягає проблема. Буду рекомендувати такого висококваліфікованого спеціаліста своїм знайомим. (Відгук взятий з інтернет-порталу м. Львів tvoemisto.tv).

Більше відгуків

Записатися на прийом

Call Now Button