УЗД калитки

УЗД калитки у Львові проводиться за наявності підозри на патологію чоловічих репродуктивних органів. Своєчасна діагностика дозволяє діагностувати захворювання, здатні призвести до безпліддя та інших тяжких наслідків. 

Коли потрібно робити УЗД калитки?

На відміну від огляду передміхурової залози, таке обстеження не входить до стандартної програми скринінгу. Його призначають тільки за потреби, яка може бути спричинена:

 • орхітом та епідидимітомзапальними процесами в самому яєчку та його придатку;
 • варикоцеле — розширенням вен сім’яного канатика, що призводить до порушення кровообігу;
 • гідроцеле — накопичення рідини в області калитки;
 • крипторхізмом — неопущенням яєчок, що зустрічається у дітей та підлітків;
 • грижами різного походження;
 • підозрою на появу новоутворень.

УЗД мошонки призначають і для постановки діагнозу в разі захворювання статевих органів. Такі патології супроводжуються болями в нижній частині тіла — гострими чи тягнучими. До їх симптомів також належать порушення сечовипускання, часті позиви, виділення з уретри та загальний дискомфорт, що підсилюється при довгому сидінні. 

Підготовка до УЗД калитки

Специфічних вимог до проведення процедури не існує. Однак пацієнту не бажано носити тісний одяг напередодні огляду. Окрім того, рекомендується слідкувати за гігієною статевих органів, використовуючи безпечні засоби догляду з нейтральними хімічними властивостями. Це зробить обстеження більш комфортним як для вас, так і для лікаря. 

Як проходить УЗД калитки?

Дослідження віднімає мінімум часу і не приносить пацієнту жодного дискомфорту. Під час УЗД яєчок йому треба роздягнутися та лягти на кушетку для дослідження, дотримуючись рекомендацій лікаря. Залежно від характеру патології, огляд може проводитись в положенні на спині або на боку. На шкіру наноситься невелика кількість контактного гелю, до якого прикладається датчик. 

В разі виявлення структурних змін спеціаліст може провести доплерографію обстежуваного органу. Вона дає інформацію про кровообіг та дозволяє виявляти приховані патології, які не можна побачити в інших випадках. 

Якщо у лікаря виникає підозра на захворювання інших органів репродуктивної та сечовивідної системи, він може направити пацієнта на обстеження простати. Найкращі результати дає трансректальна діагностика. Датчик вводять в пряму кишку на кілька сантиметрів, щоб максимально наблизити його до органу та отримати чітке деталізоване зображення. 

Наші лікарі
Moroz M Ua1 3  Nikolaeva O.i.

Вартість послуг УЗД калитки

Щоб дізнатися про ціни на діагностичні процедури в медичному центрі «Нікомед», варто перейти у розділ «Ціни» або записатися за телефоном +380976633788. Адміністратор  розповість, як саме відбувається обстеження, які результати воно дає та якої підготовки потребує. Звертаючись до нас, ви отримуєте наступні переваги:

 • широкий спектр послуг у сфері ультразвукового дослідження;
 • доступ до сучасного обладнання для ефективної діагностики;
 • швидку інтерпретацію результатів обстеження та лабораторних аналізів;
 • доступ до новітнього обладнання, що дозволяє проводити діагностику максимально швидко, ефективно та комфортно;
 • ввічливе обслуговування, наявність зони очікування для дорослих та дітей в приміщенні медичного центру.
 • зручний доїзд з будь-якої точки Львова  та з хорошою транспортною розв’язкою (ближній центр міста, Новий Львів);
 • доступний паркінг.
 • Адреса: м. Львів, вул.Тернопільська,21Д (вхід з головної дороги).
 • Телефони для запису: +380976633788, щоденно з 08.00-22.00.
 • Всі послуги проводяться дипломованими спеціалістами.
 • Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №82 від 19.01.2021.

Відгуки наших пацієнтів

Біла Руслана, 03.02.2022. 
Рекомендую даний медичний заклад, проходила комплексне УЗД обстеження у лікаря Мороз Миколи Івановича, кваліфікований і приємний. Адміністратор дуже приємна жіночка. Доброзичлива атмосфера. Дякую!
Ukrainian Lady, 24.01.2022. 
Мороз Микола Іванович – лікар УЗД. Інтуїтивно хотіла потрапити саме до нього і не помилилась). Якщо Вам потрібна УЗД – навіть не роздумуйте. ЛЮДЯНИЙ, компетентний, уважний… Щиро бажаю міцного здоров’я, благополуччя і ще більше розвиватись у своїй ​сфері. І ще раз щиро дякую Вам, Микола Іванович!

Марія Олександрівна, 15.03.18.

Коли люди звертаються до лікувальних закладів – переважно у них вже є більші чи менші проблеми зі здоров’ям. І дуже багато залежить від того, як твою проблему “зустрінуть” спеціалісти. Важливо не налякати вже стривоженого пацієнта, а навпаки – показати йому шлях до вирішення цієї ситуації. Маю різні проблеми зі здоров’ям, тому зверталася до поліклінік та лікарень як державної так і приватної форм власності. Окрема подяка лікарю УЗД Ніколаєвій О.І. яка не тільки вчасно побачила біду, а й підказала до яких спеціалістів треба звернутися для подальшого лікування. (Відгук взятий з інтернет-порталу м. Львів tvoemisto.tv).

Більше відгуків

Записатися на прийом

Call Now Button