УЗД у Львові

Ультразвукова діагностика (УЗД) у Львові – це діагностична методика, яка базується на використанні ефекту ультразвукової хвилі в розпізнаванні будови внутрішніх органів та систем, їх взаємного розташування та функціонування.

Лікарі УЗД допомагають точно поставити діагноз при захворюваннях внутрішніх органів та опорно-рухового апарату людини. Процедура призначається пацієнтам при наявності певної симптоматики та захворювань. Є різні обстеження залежно від того, які органи чи групи органів досліджуються.

Допомагає Збройним силам України! Частина кожної оплати в медичному центрі “Нікомед” іде на допомогу нашій Армії, щоб наблизити перемогу над ворогом. Також тримаємо зв’язок з нашими медичними волонтерами і допомагаємо їм по запиту.

Перемога обов’язково буде за українцями! Слава Україні!

Ультразвукові дослідження у Львові в медичному центрі “Нікомед”

Ультразвукове дослідження у Львові проводиться у медичному центрі “Нікомед” для жителів усіх районів, до нас зручно добратися з будь-якого району м. Львова (до 30 хв і швидше). Найближчими є Сихівський, Галицький, Франківський, Личаківський, та “Новий Львів”. Ми раді бачити всіх, хто бажає записатися.

Перед проходженням ультразвукового дослідження необхідно записатися на процедуру одним зі способів:

 1. Відправити повідомлення в онлайн-чат.
 2. Відправити заявку з форми запису на сайті.
 3. Зателефонувати за робочим номером телефону. 


Uzd Aparat 300x300Прийом на УЗД по запису:

 • Понеділок-П’ятниця – з 8:00 по 20:00;
 • Субота – з 9:00 по 17:00;
 • Неділя та позаробочий час – тільки по запису за попередньою домовленістю!

Ваші дзвінки приймаємо з 8:00 до 22:00 щодня! Телефонуйте +380976633788!

УВАГА! Ми працюємо незалежно від відключення світла – ми забезпечені власним генератором!

На УЗД для груп від 5-ти осіб знижки! Детальніше тут.

Діагностика проходить на сучасному медичному обладнанні ‒ апараті Siemens Acuson S3000.

У нас є можливість також отримати консультацію терапевта по результатах обстеження. А якщо Вам потрібне УЗД дитини, то в нашому центрі консультує кваліфікований педіатр.

В одному приміщенні з медичним центром “Нікомед” працює лабораторія “Аналізи дітям Laba”, тож для свої малечі Ви отримаєте все в одному місці.

Які види УЗД проводяться в “Нікомед” на Сихові?

УЗД на Сихові у Львові в “Нікомед” проводиться як для дітей, так і для дорослих.

Для дітей до 12 років діє знижка 20% (крім нейросонографії, так як даний вид обстеження проводиться лише дітям і має фіксовану вартість).

Порівняно з іншими медичними центрами, які діють в мікрорайоні Сихів, УЗД в нашому центрі проводиться за доступними цінами, які не є вищими, а подекуди навіть нижчими, ніж середні ціни по Львову. Діють індивідуальні знижки при обслуговування груп від 5 осіб!

Записуйтесь до нас на УЗД таких органів:

 • органів черевної порожнини: печінка (з еластографією та без), нирки, жовчевий міхур, жовчеві протоки, селезінка, підшлункова залоза;
 • по урології: нирки, наднирники, сечовий міхур, а для чоловіків це простата і калитка;
 • серця (ЕХО);
 • судин;
 • судин голови та шиї з функціональним пробами;
 • щитовидної залози;
 • легень;
 • по гінекології: матки та придатків трансвагінальним/трансабдомінальним методом;
 • фолікулометрія;
 • молочних залоз у жінок та грудних залоз у чоловіків;
 • при вагітності: визначення терміну вагітності, планові скринінги в кожному триместрі та ін.;
 • суглоби;
 • інші дослідження: лімфатичних вузлів, слинних залоз, лобкового симфізу, м’яких тканин.

Записатися

Якщо у Вас є симптоми респіраторної хвороби, то просимо Вас ‒ краще залиштеся вдома. На сьогоднішній день уже існують медичні протоколи лікування COVID-19 як для невакцинованих, так і для вакцинованих пацієнтів. І якщо Ви маєте симптоми захворювання схожі з COVID-19, то Вам допоможе онлайн-консультація терапевта, який пропише необхідне лікування.

Часто після перенесеного Covid-19 усім пацієнтам (дорослим та дітям) призначається УЗД легень ‒ це обов’язкова перевірка, щоб упевнитись в тому, що хворий одужав та не має побічних ефектів. Таких пацієнтів ми приймаємо без обмежень, проте у відведені для того години.

Як проходить ультразвукове обстеження у Львові? Які особливості підготовки до різних видів УЗД?

Ультразвукове обстеження у Львові проводиться в лежачому стані пацієнта на кушетці. Лікар УЗД говорить, в якому положенні та в котрий бік слід повернутися (для того, щоб поставити правильний діагноз та виявити приховані патологічні зміни органів).

На ділянку шкіри наносять спеціальний гель, який є провідником для ультразвукових хвиль. Лікар переміщує датчик по тілу і на екрані монітора в режимі реального часу йде побудова зображення структур, розташованих під датчиком. Результати видаються на окремому бланку відразу після закінчення обстеження. Також під час проведення обстежень наші фахівці надають роз’яснення щодо результатів.

Середня тривалість УЗД процедури ‒ 15-30 хвилин (залежно від виду обстеження), але якщо робити доплерографію судин, то час на обстеження виділяється більший (40-60 хв).

УЗ-діагностика в “Нікомеді” проводиться лікарями з великим щоденним досвідом у цій галузі, що дозволяє з високою точністю діагностувати зміни в усьому організмі.

Лікарі постійно підвищують свою кваліфікацію, їх точна та достовірна діагностика врятувала здоров’я багатьох пацієнтів.

Деякі обстеження вимагають підготовки, інші ‒ ні. Але основним підготовчим заходом практично для усіх видів УЗД є вимога не вживати за 8-10 годин перед процедурою. За день-два бажано перейти на легку дієту, не вживати газоутворюючі продукти.

Не потребують підготовки такі ультразвукові дослідження у Львові (УЗД):

 • серця;
 • щитовидної залози;
 • периферичних груп лімфатичних вузлів;
 • слинних залоз;
 • судин;
 • суглобів;
 • м’язів;
 • м’яких тканин;
 • органів калитки;
 • молочних залоз;
 • УЗД судин кінцівок і сонних артерій.

Яка ультразвукова діагностика вимагає попередньої підготовки?

Щоб діагноз був поставлений вірно, необхідно дотримуватись ряду вимог і провести деяку підготовку до ультразвукової діагностики у Львові. Справа в тому, що вміст внутрішніх органів, похибки харчування, неправильне травлення може перешкодити лікарю побачити справжню картину, спотворити результати дослідження та звести їх нанівець.Nikomed Foto Kabinetu M 300x300

 1. УЗД черевної порожнини (печінка, нирки, жовчевий міхур, жовчеві протоки, селезінка, підшлункова залоза) ‒ найкраще робити вранці, на голодний шлунок. Проте, якщо немає можливості або протягом дня з’явився біль в животі, важливо не їсти перед обстеженням 5-6 год (для дітей часовий інтервал менший) і рекомендовано 3 дні до процедури не вживати продуктів, які підвищують газоутворення.
 2. УЗД жовчного міхура ‒ проводиться у декілька етапів: перший ‒ на голодний шлунок, наступний ‒ після харчового навантаження, рекомендованого лікарем (жовчогінний сніданок: яйця, вершки, жирний йогурт). За три доби до обстеження потрібно виключити з раціону харчування бобові, сирі овочі, алкоголь та жирну їжу.
 3. УЗД нирок та сечового міхура ‒ особливих вимог для нирок немає, але сечовий міхур перед обстеженням треба наповнити, тому що діагностика сечовидільної системи – це комплексне дослідження, усі органи пов’язані між собою. Для цього за 1 годину до обстеження треба випити 500-750 мл рідини.
 4. УЗД органів малого тазу трансабдомінальним методом ‒ проводиться на повний сечовий міхур, тому за 1 годину до обстеження потрібно випити 1-1,5 л негазованої води.
 5. УЗД судин нирок ‒ рекомендовано здійснювати вранці, натще. Останнє вживання їжі повинно бути напередодні ввечері. За три доби до обстеження потрібно виключити з раціону продукти, що впливають на процес газоутворення, а також сирі овочі, алкоголь та жирну їжу. Ще бажано приймати за 3 дні до обстеження активоване вугілля або Еспумізан.
 6. УЗД простати абдомінальним методом ‒ виконується після попереднього наповнення чоловіком сечового міхура. Для цього йому за 1 годину до проведення дослідження потрібно випити 750-1000 мл негазованої води.

Записатися

Які показання та протипоказання до УЗД?

УЗД є важливим інформативним методом і не вимагає скерування лікаря, більшість пацієнтів самі записуються на процедуру з профілактичною та діагностичною метою. Сьогодні доведено, що УЗД зовсім не шкідливе для здоров’я.

Проте можуть бути особисті протипоказання, які Ви обов’язково маєте враховувати, та інші причини, щоб відкласти процедуру:

 • піодермія (гнійні зміни на шкірі);
 • інфекційні захворювання (ВІЛ, вірусний гепатит та інше);
 • наявність відкритої рани, свищів в ділянці досліджуваного органу.


Чому важливо робити УЗД діагностику щорічно?

Ультразвукова діагностика на сьогодні є одним із найкращих методів, що дозволяє виявити багато захворювань ще на ранній їх стадії і таким чином швидко розпочати лікування. Тому комплексні УЗД у Львові рекомендовано робити всім 1 раз в рік.

УЗД сечостатевої системи жінкам і чоловікам можна робити 1 раз в рік, після 40 років уже бажано робити 1 раз в 6 місяців.

Для прикладу, УЗД дозволяє виявити фактично будь-яке захворювання шлунково-кишкового тракту:

 • УЗД печінки виявить гепатит, жирову дистрофію, цироз, доброякісні та злоякісні утворення, паразитів;
 • УЗД жовчовивідних шляхів і жовчного міхура покаже запальні процеси, дискінезію, поліпи та камені;
 • УЗД підшлункової залози допоможе діагностувати гострі та хронічні запальні захворювання, доброякісні та злоякісні утворення, кісти.
 • УЗД селезінки чітко фіксує зміни при системних та інфекційних захворюваннях, кальцинати, пухлини, метастази, кісти, травматичні ушкодження.
 • УЗД нирок і сечового міхура дасть уявлення про гострі й хронічні запальні процеси в цих органах, наявність каменів, новоутворень, аномалій розвитку.
 • УЗД передміхурової залози покаже ознаки гострого і хронічного простатиту, гіперплазію, аденому та інші новоутворення.


Nikomed Foto Holu M 300x300

Які переваги проведення УЗД у Львові на Сихові в медичному центрі “Нікомед”?

Переваги проведення УЗД у Львові на Сихові в “Нікомед”:

 1. Професійні фахівці, які проведуть якісне обстеження та нададуть розшифрування результатів, нададуть рекомендації куди звертатися далі за лікуванням.
 2. Сучасне медичне обладнання ‒ Siemens Acuson S3000, з можливістю проведення всіх видів УЗД, у тому числі еластографії, отримати високу якість УЗД-зображення.
 3. У клініці великий просторий хол з Wi-fi, телевізором та дитячою міні-територією.
 4. Гнучкий графік запису (онлайн чи за телефоном).
 5. Зручність. Можливість записатися до терапевта, педіатра, пройти необхідні ультразвукові обстеження, отримати роз’яснення та лікування в одному закладі.
 6. Є можливість консультації лікаря онлайн (педіатр, терапевт).
 7. Лояльні ціни на УЗД у Львові: дітям до 12 років ‒ знижка 20% та знижка на групові обстеження від 5 осіб.

Наші лікарі

Moroz M Ua1 3 Nikolaeva O.i.

Потрібне професійне ультразвукове обстеження?

Звертайтеся до професіоналів медичного центру “Нікомед”!

Записатися на прийом

Call Now Button