Консультація гінеколога

Консультація гінеколога у Львові — одна з найбільш поширених медико-діагностичних послуг. Вона потрібна будь-якій жінці, незалежно від віку, стану здоров’я, способу життя та інших факторів. Прості процедури допомагають підтримувати належний рівень репродуктивного здоров’я та запобігати небезпечним хворобам. 

В яких випадках потрібно звернутись за консультацією до гінеколога?

Профілактичний огляд проводиться один раз на рік навіть за відсутності будь-яких показань. Він дозволяє вчасно виявляти структурні та функціональні зміни органів, щоб починати лікування на ранніх стадіях захворювання. Частоту відвідування лікаря збільшують у наступних випадках:

 • вагітність;
 • поява новоутворень чи видозмінених тканин;
 • порушення менструального циклу;
 • зміни гормонального фону;
 • рання менопауза чи пізній статевий розвиток. 


Консультація гінеколога також потрібна при підозрі на захворювання органів репродуктивної системи. До їх симптомів відносять:

 • будь-які зміни менструального циклу, що пов’язані з його тривалістю, регулярністю та обсягом виділень;
 • появу патологічних виділень — особливо якщо вони супроводжуються неприємними відчуттями, стороннім запахом та свербінням;
 • дискомфорт під час статевого акту  ;
 • нетипові больові відчуття внизу живота;
 • сильне набрякання грудей під час менструації;
 • безпричинні зміни настрою, відчуття «приливів» та жару. 


Як відбувається огляд у лікаря-гінеколога?

Лікар проводить візуальний огляд піхви за допомогою спеціальних інструментів — в тому числі гінекологічного дзеркала. Таке обстеження може викликати певний дискомфорт, але при відвідуванні компетентного лікаря ви не будете відчувати болю.  

Під час обстеження лікар-гінеколог бере мазки для розширених аналізів. Вони дозволяють встановити наявність патологічної мікрофлори та видозмінених кліток. Позитивний результат першого тесту свідчить про інфекційне захворювання, а другого — про високу ймовірність появи новоутворення. 

Коли симптоми стосуються внутрішніх статевих органів, консультація лікаря-гінеколога може включати ультразвукове дослідження. Його проводять двома методами — трансабдомінально (через стінку черевини) чи трансвагінально (через піхву). В першому випадку огляд потребує наповнення сечового міхура, а в другому — випорожнення. УЗД дозволяє отримати зображення порожнини матки, яєчників та придатків. Обстеження дозволяє виявляти небезпечні захворювання, здатні призвести до безпліддя та невиношування плоду. 

Якщо дослідження показує дисплазію шийки матки, переродження ендометрію чи кісти яєчників, лікар направляє пацієнтку на біопсію. Під час цієї процедури спеціаліст бере пробу тканини за допомогою спеціального інструменту. Вона проводиться під місцевим наркозом, а тому не викликає больових відчуттів. 

Як підготуватися до огляду лікаря-гінеколога?

Щоб дізнатися про всі правила, варто записатися на прийом. Лікар розкаже, як саме відбувається консультація гінеколога, до яких процедур вам слід підготуватися та у який день менструального циклу краще відвідувати медичний центр

Загалом вимоги дуже прості. Треба ретельно слідкувати за інтимною гігієною та утримуватися від статевої близькості  протягом 24 годин перед оглядом. Якщо важливою задачею для вас є планування вагітності, необхідно повідомити лікарю про застосування будь-яких хімічних контрацептивів. 

Наші лікарі
Img 3453 2
Moвчук Уляна Степанівна
акушер-гінеколог, Лікар УЗД

Вартість консультацій гінекологів у медцентрі Нікомед:

Назва послугиЦіна, грн
Консультація  + огляд на гінекологічному кріслі з забором аналізів (без вартості аналізів)850
Первинна консультація без огляду700
Повторна консультація650
Введення ВМ Системи (без вартості системи)1100
Видалення ВМ Системи850

Чому варто звернутись в медичний центр Нікомед? 

Ми подбали про те, щоб консультації лікаря були максимально комфортними та результативними для наших пацієнтів. Тому клініка побудована за принципом «все в одному». В ній є обладнання для проведення оглядів та досліджень. Наша компанія також співпрацює з провідними лабораторіями медичних аналізів, що допомагає нам швидко та точно ставити діагнози. 

За необхідності ми організовуємо консультації профільних спеціалістів для лікування гінекологічних захворювань інфекційного походження чи новоутворень внутрішніх органів. Завдяки цьому вам не доведеться витрачати багато часу та зусиль, відвідуючи безліч медичних установ в різних частинах міста. Звертаючись до нас, ви також отримуєте наступні переваги:

 • ввічливе обслуговування, обережне проведення діагностичних процедур, комфортне очікування;
 • анонімну діагностику вагітності — ми ніколи не передаємо медичні дані іншим особам чи установам;
 • доступ до сучасного обладнання в гінекології, яке робить обстеження максимально швидким та ефективним. 
 • швидку інтерпретацію результатів;
 • зручний доїзд з будь-якої точки Львова  та з хорошою транспортною розв’язкою (ближній центр міста, Новий Львів);
 • доступний паркінг.
 • Адреса: м. Львів, вул.Тернопільська,21Д (вхід з головної дороги).
 • Телефони для запису: +380976633788, щоденно з 08.00-22.00.
 • Всі послуги проводяться дипломованими спеціалістами.
 • Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №82 від 19.01.2021.


Відгуки наших пацієнтів

Біла Руслана, 03.02.2022. 
Рекомендую даний медичний заклад, проходила комплексне УЗД обстеження у лікаря Мороз Миколи Івановича, кваліфікований і приємний. Адміністратор дуже приємна жіночка. Доброзичлива атмосфера. Дякую!

Ukrainian Lady, 24.01.2022.
Мороз Микола Іванович – лікар УЗД. Інтуїтивно хотіла потрапити саме до нього і не помилилась). Якщо Вам потрібна УЗД – навіть не роздумуйте. ЛЮДЯНИЙ, компетентний, уважний… Щиро бажаю міцного здоров’я, благополуччя і ще більше розвиватись у своїй ​сфері. І ще раз щиро дякую Вам, Микола Іванович!

Марія Олександрівна, 15.03.18.

Коли люди звертаються до лікувальних закладів – переважно у них вже є більші чи менші проблеми зі здоров’ям. І дуже багато залежить від того, як твою проблему “зустрінуть” спеціалісти. Важливо не налякати вже стривоженого пацієнта, а навпаки – показати йому шлях до вирішення цієї ситуації. Маю різні проблеми зі здоров’ям, тому зверталася до поліклінік та лікарень як державної так і приватної форм власності. Окрема подяка лікарю УЗД Ніколаєвій О.І. яка не тільки вчасно побачила біду, а й підказала до яких спеціалістів треба звернутися для подальшого лікування. (Відгук взятий з інтернет-порталу м. Львів tvoemisto.tv).

Більше відгуків

Call Now Button