Кардіолог

Кардіолог – спеціаліст у галузі серцево-судинної медицини, що займається профілактикою, діагностикою та лікуванням патологій серцево-судинної системи. Медичний персонал нашого центру відзначається високою професійністю і відданістю у своїй роботі в даному напрямку. Наші спеціалісти володіють значним досвідом та використовують передове медичне обладнання для надання кваліфікованої допомоги пацієнтам.

Наш приватний кардіолог у Львові гарантує відповідальний моніторинг стану вашого серця і допоможе зберегти його силу та здоров’я, забезпечуючи можливість насолоджуватися з повна кожним днем свого життя. Довірте своє серце нашим лікарям і ми прикладемо максимальних зусилля для того, щоб зберегти його сильним і здоровим. Відкрийте для себе світ професійної кардіології в медичному центрі “НІКОМЕД”, де ваше здоров’я – це наш головний пріоритет, спрямований на ваше тривале і щасливе життя.

Що таке кардіологія

Кардіологія – це галузь медицини, яка спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань серця і судин. Вона вивчає структуру, функцію, а також різноманітні патологічні стани серця, включаючи хвороби клапанів, аритмії, ішемічну хворобу серця, серцеву недостатність та інші захворювання.

Лікар кардіолог є спеціалістом, який діагностує хвороби серця за допомогою різних методів, таких як ЕКГ, ехокардіографія, коронарографія тощо. Він розробляє і виконує лікувальні плани, включаючи призначення ліків, процедур, і, в деяких випадках, хірургічні втручання для відновлення функції серця.

Кардіологія важлива не лише для лікування серцевих хвороб, але й для їх попередження та збереження загального здоров’я серцево-судинної системи. Вона допомагає людям підтримувати здорове серце і підвищувати якість їхнього життя.

Коли потрібно звернутися до кардіолога

Звертайтесь до кардіолога, якщо вас турбують біль у грудях, аритмії, підвищений артеріальний тиск, задишка, втома при навантаженні або інші ознаки серцевих проблем. Не зволікайте, якщо є підозри на серцеві захворювання.

Вартість послуг

Вартість послуг у кардіології в медичному центрі “НІКОМЕД” визначається індивідуально залежно від виду послуги та обсягу обстеження чи лікування. Стандартна консультація кардіолога у Львові та її вартість залежить від багатьох факторів, здебільшого від досвіду та кваліфікації лікаря. Також у нас можна пройти такі обстеження як:

Назва послугиЦіна, грн
УЗД серця (ЕХО, 2-D, M-, Color-Doppler, Duplex)650
УЗД серця дитини (ЕХО, 2-D, M-, Color-Doppler, Duplex)600
ЕКГ250
Розшифрування лікарем-кардіологом ЕКГ100
Консультація кардіолога650


Наша мета – забезпечити доступну та якісну медичну допомогу нашим пацієнтам. Для отримання точної інформації щодо вартості послуг з кардіологами, будь ласка, звертайтеся до нашого медичного центру за контактними даними нижче:

Телефон: +380976633788

Електронна пошта: uzd@nikomed.lviv.ua

Адреса: м. Львів, вул.Тернопільська, 21-Д, 79034

Чому варто звернутись в медичний центр Нікомед?

Центр “Нікомед” надає можливість в будь-який зручний для вас час записатися до кардіолога у Львові для обстеження і отримання консультації. Така пропозиція має кілька важливих переваг:

  1. Професійність і досвід. “Нікомед” має команду висококваліфікованих спеціалістів з великим досвідом у сфері діагностики та лікування серцевих захворювань. Ми працюємо з сучасним обладнанням і застосовуємо передові методи обстеження та лікування.
  2. Комплексність послуг. Обстеження у кардіолога надає великий спектр кардіологічних послуг, включаючи діагностику різних серцевих захворювань, ведення хворих з хронічними серцевими захворюваннями, а також проведення профілактичних оглядів з питань здорового способу життя.
  3. Персоналізований підхід. Лікарі в нашому медичному центрі розуміють, що кожен пацієнт унікальний, і розроблять індивідуальний план обстеження і лікування, враховуючи особисті потреби і стан здоров’я.
  4. Зручне розташування. Доїзд з будь-якої точки Львова, хороша транспортна розв’язка (ближній центр міста, Новий Львів).
  5. Висока якість обслуговування. Ми гарантуємо нашим пацієнтам високий стандарт обслуговування та комфорт у лікувальному процесі.

Обережність і попередження є ключовими в аспекті здоров’я серця. Звернення до кардіолога в “Нікомед” допоможе вам отримати своєчасну діагностику та надійну консультацію, що є важливими для підтримки і покращення вашого серцевого здоров’я.

Записатися на консультацію до кардіолога

Відгуки наших пацієнтів

Біла Руслана, 03.02.2022. 
Рекомендую даний медичний заклад, проходила комплексне УЗД обстеження у лікаря Мороз Миколи Івановича, кваліфікований і приємний. Адміністратор дуже приємна жіночка. Доброзичлива атмосфера. Дякую!

Ukrainian Lady, 24.01.2022.
Мороз Микола Іванович – лікар УЗД. Інтуїтивно хотіла потрапити саме до нього і не помилилась). Якщо Вам потрібна УЗД – навіть не роздумуйте. ЛЮДЯНИЙ, компетентний, уважний… Щиро бажаю міцного здоров’я, благополуччя і ще більше розвиватись у своїй ​сфері. І ще раз щиро дякую Вам, Микола Іванович!

Марія Олександрівна, 15.03.18.

Коли люди звертаються до лікувальних закладів – переважно у них вже є більші чи менші проблеми зі здоров’ям. І дуже багато залежить від того, як твою проблему “зустрінуть” спеціалісти. Важливо не налякати вже стривоженого пацієнта, а навпаки – показати йому шлях до вирішення цієї ситуації. Маю різні проблеми зі здоров’ям, тому зверталася до поліклінік та лікарень як державної так і приватної форм власності. Окрема подяка лікарю УЗД Ніколаєвій О.І. яка не тільки вчасно побачила біду, а й підказала до яких спеціалістів треба звернутися для подальшого лікування. (Відгук взятий з інтернет-порталу м. Львів tvoemisto.tv).

Більше відгуків

Call Now Button