Інші ультразвукові дослідження

В медичному кабінеті “Нікомед” Ви можете пройти різні види ультразвукових досліджень на сучасному високоточному обладнанні.

Прийом на УЗД в будні з 8:00 по 19:00, в суботу з 9:00 по 17:00 та неділю по запису!

Ваші дзвінки приймаємо з 8:00 до 22:00 щодня! Телефонуйте +380976633788!

На УЗД для груп від 5-ти осіб знижки! Детальніше тут. Для дітей до 12 років діє знижка 20%, крім нейросонографії (вартість – 350 грн.).

Важливо! Шановні пацієнти! На УЗД легень приймаємо пацієнтів тільки з негативним ПЛР-тестом/Сіto тестом! Якщо у Вас підтверджений COVID-19, або з’явились симптоми застуди (біль в горлі, температура, сухий кашель, ламкість тіла) то пропонуємо онлайн-консультацію лікаря-терапевта. Просимо зрозуміти — переконання “мене треба послухати” Вам не допоможе, адже зараз уже існує єдиний медичний протокол лікування COVID-19, за яким Вам може бути призначене лікування при консультації онлайн, незалежно від того є у Вас симптоми запалення легень чи немає. Лікар призначить всі необхідні аналізи, згідно яких можна призначати лікування. Бажаємо Всім міцного здоров’я та стійкого імунітету!

Різновиди ультразвукових дослідженьЦіна, грн
УЗД легень (після перенесеного Covid-19)500
УЗД лімфатичних вузлів (одна пара)300
УЗД слинних залоз300
УЗД лобкового симфізу400
УЗД м’яких тканин300


УЗД для дітей до 12 р. Ціна, грн
УЗД легень (після перенесеного Covid-19)500
УЗД лімфатичних вузлів (одна пара)240
Нейросонографія450
УЗД слинних залоз240
УЗД лобкового симфізу320
УЗД м’яких тканин240

Наші лікарі

В медичному кабінеті “Нікомед” Ви також можете пройти комплексні ультразвукові обстеження, УЗД органів черевної порожнини, УЗД щитовидної залози, ЕХО серця та діагностику судин, для жінок УЗД по гінекології, УЗД молочних залоз, УЗД при вагітності.

Відгуки наших пацієнтів

Олеся Кіс, 23.12.2021. 
Була на узд і не можу не залишити відгук. Тільки позитивний. Дуже хороший лікар, все розповість все покаже. Пішла з хорошим настроєм, супер клініка. Однозначно рекомендую.

Inessa Nos, 07.05.21. 
Рекомендую даний центр, проходила комплексне УЗД обстеження у лікаря Мороз Миколи Івановича, лікар дуже уважний, відчувається небайдуже ставлення до пацієнта, компетентність та професіоналізм. Дякую!

Міра, 01.04.18. 
Нещодавно зверталась в клініку на огляд до лікаря УЗД Ольги Іванівни. Дуже задоволена! В клініці комфортно, чисто, а атмосфера зовсім не “лікарняна”))). Лікар Ольга Іванівна з усією уважністю поставилась до проблеми з якою я звернулась, розпитала про вся і все. Чуйно поставилась до моїх страхів та заспокоїла. Чесно кажучи я була дуже приємно вражена. Так як мене проконсультували тут, ніхто ще в мед. центрах не консультував. В цій клініці не тільки вирішують вашу проблему, але й лікують душу;) вперше вийшла від лікаря з великим полегшенням та спокоєм. Щиро Вам вдячна! (Відгук взятий з інтернет-порталу м. Львів tvoemisto.tv).

Більше відгуків

Call Now Button